Overwatch Yılbaşına Özel Oynaması Ücretsiz Oldu

Ömer Sefa Taşkın
Ömer Sefa Taşkın - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Blizzard Entertainment’ın Mayıs 2016’da çıkardığı çok oyunculu FPS oyunu olan Overwatch, geçtiğimiz yıl aylık ortalama 5 milyon kişi tarafından oynandı. Yeni yıla oyuncuların eğlenerek girmesini isteyen Blizzard ise oyunu geçici bir süreliğine ücretsiz hale getirdi.

Overwatch Yılbaşına Özel Oynaması Ücretsiz Oldu

Oyunu henüz almamış olanlar 20 Aralık – 6 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olarak erişip, oyun içerisindeki 32 karakteri, 28 haritayı ve bu dönem içerisindeki oyun modlarını istedikleri gibi oynayabilecekler.

Ücretsiz deneme sırasında oyuncular seviye atlayabilecek ganimet kutuları (Loot Box) kazanabilecek ve oyun içerisinde normal bir oyuncunun ilerleyebildiği gibi ilerleyebilecekler. Bu dönem içerisinde eğer oyunu satın almak isterseniz hesabınızı kaybetmeden aynı hesapla oyunu oynamaya devam edebilirsiniz fakat satın almadığınız takdirde tüm ilerlemeleriniz silinecek.

Ücretsiz deneme, PC, Xbox ve Playstation için geçerli. Fakat PC için Battle.net hesabı, Xbox için bir Xbox Live Gold üyeliği, Playstation tarafında ise PlayStation Plus üyeliği gerekiyor.

Son olarak Overwatch, devam eden Winter Wonderland 2021 etkinliği ile birçok kış ve noel temalı etkinliği şu anda oyuncularına sunuyor.

Bu makaleyi paylaş
Tam zamanlı çamaşır makinesi, yarı zamanlı MisteRNOOB'ta yazar.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir