Paradox Interactive ve Cities: Skylines’ın Geliştiricisi Colossal Order’dan Yeni Proje Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geliştirici Colossal Order ve yayıncı Paradox Interactive, yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. Cities: Skylines’ın Steam sayfasından yayınlanan duyuru, oyuncuların mesajları doğrultusunda tahminlerinin doğru olduğunu ve iki stüdyonun yeni bir oyun için birlikte çalışmaya başladıklarını doğruladı.

İki stüdyo, şu an başka bilgilerin paylaşılması için zamanın erken olduğunu ama 21-23 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek PDXCON Remixed etkinliğinde birkaç sürpriz bekleyebileceklerini duyurusunda ekledi.

Cities: Skylines, #PDXCON Remixed’e yaklaşırken, yeni bir oyunu ve gelecekteki planlarımızı konu alan mesajlarınızı ve sorularınızı görüyoruz. Çoğunuzun da gelecek konusunda heyecanlandığını biliyoruz. Biz de öyleyiz!

Şu anda Colossal Order ile bir proje üzerinde çalıştığımızı doğrulayabiliriz, ancak daha fazla bilgi paylaşmak için henüz geliştirme aşamasındayız.

Yine de, Cities: Skylines topluluğu için hala bir veya iki sürprizimiz olduğundan, etkinlik sırasında beklentilerinizi ayarlayın. Bu yüzden, muhteşem şehir yapılarınızı, sevginizi ve harika modlarınızı paylaşmaya devam edin!

– The Cities: Skylines ekibi

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image