Kategorilendirilmemiş

Path of Exile 2 ve Path of Exile Mobile Duyuruldu

Path of Exile 2 ve Path of Exile Mobile Duyuruldu

Grinding Gear Games, düzenlediği ExileCon etkinliğinde yeni oyunlarının duyurusunu yaptı. Path of Exile 2 ve birde mobil oyun geliyor.

Tanıtılan oyunların henüz çıkış tarihlerini açıklamayan firma, Path of Exile 2’nin betasını 2020 sonlarına doğru düzenlemeyi düşünüyor.

Path of Exile 2

Aksiyon RPG oyunu olan Path of Exile, 2. oyunuyla birlikte 1. oyunun tüm içeriğine sahip olacak. Böylece ilk oyunda ki kullanıcılar ile birliktelik sağlanabilecek. Ayrıca yeni bir campaing, yeni yetenek gem sistemi, yeni ekipmanlar, 19 adet Ascendancy sınıfı, yetenek ağacında ve ana oynanışta yenilikler oyuna eklenecek.

İlk oyun için ise genişleme paketleri geliyor. Firma, Path of Exile: Conquerors of the Atlas ve Path of Exile: Metamorph paketlerini duyurdu. Bu iki genişleme paketi 13 Aralık’ta yayınlanacak.

Aşağıda ki videolarda duyuru videolarını izleyebilirsiniz.

Path of Exile Mobile

ExileCon etkinliğinde firmanın açıkladığı bir diğer oyunda Path of Exlie Mobile oldu. Aksiyon RPG oyunun mobil versiyonu olacak bu oyunda öde kazan sistemi bulunmayacağı açıklandı. Oynun çıkış tarihi henüz belli değil. Oyunun duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu