Path of Exile Aralık Ayında Dopdolu Olacak

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

2021 yılının sonuna yaklaşırken gözler, kimi çevrimiçi oyunlara ve geliştiricilerin bu oyunlara getirecekleri etkinliklere çevrilmiş durumda. Grinding Gear Games’in de sükse oyunu Path of Exile, toplamda altı etkinlik dolu Aralık ayına hızlı bir başlangıç yaptı.

Geliştiriciler yeni yılı kutlamak adına PC’ye özel şekilde Path of Exile’a bir dizi etkinlik getirme kararı aldılar. Önümüzdeki beş hafta içerisinde süregelecek olan altı etkinliğin her biri farklı amaçlara ve ödüllere sahip.

Path of Exile Aralık Takvimi

  • Endless Delve (3 – 13 Aralık): Oyuncular bu etkinlik sırasınca Azurite Mine’ın derinliklerine inecekler. Her bir katman, bir meydan okuma anlamına geliyor.
  • Zizaran’s Gauntlet (10 – 20 Aralık): Zizaran ve yayıncılar tarafından organize edilen bu etkinlikte oyuncular, seviye tamamlayarak ve boss keserek puan toplayacak ve bu puanlara göre ödüller kazanmaya çalışacak.
  • Endless Heist (17 – 27 Aralık): Hikaye haricinde oyuncular, kiralık hırsızlar tarafından desteklenen riskli soygunlar yapmaya çalışacak. Ancak unutmayın, ölüm = eşyalarınızın kaybedilmesi…
  • Atlas Invasion (24 Aralık – 3 Ocak): Wraeclast’ta yeni bosslar ile karşılaşacak olan oyuncular, zor düşmanlara karşın eşsiz hediyeler kazanabilecek.
  • Delirium Everywhere (31 Aralık – 10 Ocak): Delirium Mist, tüm dünyayı kaplayacak ve haritanın her alanını daha zorlu görülebilir ve düşmanlarla dolu hale getirecek. Mücadeleyi seviyorsanız, bu mod tam size göre olabilir.
  • Path of Exile: Royale (9 – 23 – 30 Aralık): Battle royale modunun geri dönmesinin yanında artık maç esnasında güvenli bölgelerde Brutus ortaya çıkabilecek. İster savaşın, ister amacınız için kullanın.

Etkinliklerin toplu fragmanlarına bakmak istiyorsanız aşağıdaki videoya ya da daha detaylı bilgi için foruma bakabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir