Peaky Blinders’ın 6. Sezonundan Dramatik Bir Fragman Geldi

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Dönem konulu diziler oldukça fazla, ancak her ne kadar fazla olsalar da direkt olarak aklımıza gelen bazı yapımlar vardır. Bu yapımlardan en öne çıkanlarından olanı Cillian Murphy’nin muhteşem oyunculuğunu izlediğimiz Peaky Blinders. Dizinin hayranları tarafından uzun süredir beklenen final sezonundan nihayet yeni bir fragman geldi.

Dizinin son sezonu bizlerle buluşalı oldukça uzun zaman oluyor. Dilerseniz dizinin geçtiğimiz sezonunda neler oldu kısa da olsa hatırlayalım. Shelby ailesini son bıraktığımızda, Thomas Shelby(Cillian Murphy) 5.sezonun faşist kötü adamının büyük planları içerisinde kendisini bulmuştu. Faşist kötü adam Thomas’ın halktan aldığı destek sayesinde propagandasına hız kesmeden devam ediyordu. Sezon boyunca yaşanan tüm olaylar ise tüyler ürpertici bir sahne ile sona erdi. Dizinin hayranları en sonunda o sahnede neler olduğunu öğrenebilecekler.

Peaky Blinders Final Sezonu Fragmanı

Bu fragmandan önce dizinin son sezonu hakkında bildiğimiz bilgiler oldukça kısıtlıydı. Sadece, Thomas Shelby’nin azılı düşmanı Alfie Solomons’un (Tom Hardy) ölümden şok eden bir biçimde döndüğü gördüğümüz kısa bir teaser izlemiştik. Yayınlanan fragmanda oldukça etkileyici iki adet cümle duyduk, bu cümleler “bu bizim sonumuz olacak” ve “birimiz burada uzun süre kalmayacak”.

Nazizm’in İngiltere kıyılarına kadar gelmesinin ardından Thomas Shelby’nin kendisinin ve ailesinin çıkarlarını korumaya çalıştığını izlediğimiz oldukça kasvetli bir sezon bizleri bekliyor. Peaky Blinders, 2023 ve 2024 yıllarında vizyona girecek olan 2 filmin ardından ekranlara veda edecek.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir