Pearl Abyss, Black Desert’ın Doğrudan Hizmete Geçişinin 1. Yıl Dönümünü Kutluyor 

Pearl Abyss, Black Desert için doğrudan hizmete geçişinin yıl dönümünü kutladığını duyurdu.

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Yakın zamanda yayınlanan “Sabah Işığı Diyarı” ile Pearl Abyss, sadece global bir geliştirici olarak kendini kanıtlamakla kalmadı, aynı zamanda içeriği farklı pazarlarda etkili bir şekilde konumlandırarak global bir yayıncı olarak birkaç kilometre taşı oluşturdu. 

Son derecede istikrarlı ve kullanıcı dostu bir hizmet ile dünya çapında sahip olduğu geniş yayıncılık deneyimi, Sabah Işığı Diyarı olarak adlandırılan yeni bölgenin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesini sağladı. 

Kuzey Amerika ve Avrupa’da yayınlanan olumlu medya haberleri, geleneksel Kore kültüründen alınan güçlü ilhamla oluşturulan içeriğin tazeliğini ve bütünlüğünü kabul ederek bu başarıyı ortaya koydu. 

ic 1

IGN France, içeriğin önizlemesini yaptıktan sonra “Black Desert’ın Sabah Işığı Diyarı’nın büyülü bir yolculuk için bize sunduğu en başarılı şey: Zevk ve eğlence.” diye bildirdi.  Bir başka oyun sitesi olan Massively OP ise “MMORPGlerin bir genişleme paketinde iş yapış şekillerini değiştirmeleri pek sık rastlanan bir durum değildir ancak bu onlar için iyi bir hamle oldu” dedi. 

Black Desert Etkinliklerle Ödüller Sunuyor 

Black Desert Türkiye&MENA, global maceracıların bu başarıya verdikleri destek için teşekkürlerini iletmek ve yıl dönümlerini kutlamak amacıyla bir dizi kutlama etkinliği düzenleyecek ve kazançlı ödüller sunacak. 

Maceracılar Heidel’de NPC “Kakuo” ile buluşacaklar ve “Kakuo’nun Verdiği Resim”i almak için görev çizgisini takip edecekler. Maceracılar, bu çizimleri doğru sırayla birleştirerek evlerini dekore etmek için birçok özel mobilya parçasından birini elde edebilecekler. 

Ic 2

Son olarak, maceracılar, “Sana Olan Duygularım” adlı görev serisini tamamlayarak sınırlı sayıdaki aksesuar olan “Kızıl Göz Siperlik” ve “Kızıl Göz Küpe” alabilecekler. Bu görev serisi, maceracıların uzun süredir yanında olan sadık dostlarından biri olan Kara Ruh’tan alınabilir. 

Yıl dönümü kutlamaları daha fazla etkinlik ve kazançlı ödüllerle devam edecek. 

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgiyi tr.playblackdesert.com adresindeki resmi web sitesinde bulabilirsiniz. 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir