Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da Kare Hızını Artıran AMD FidelityFX Süper Çözünürlüğünü Tanıttı

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Pearl Abyss bugün Black Desert Turkey&MENA’da AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) teknolojisini duyurdu. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar, artık çeşitli teknik iyileştirmeler sunan yeni bir oyun ortamını deneyimleyecekler. 

Son Teknoloji Uygulamalar  

AMD FSR, Computex 2021’de tanıtılan en son ölçeklendirme teknolojisidir. AMD FSR kullanımı, grafik kartını yükseltmeden kare hızlarını temel performansın 2,4 katına kadar artırır. 

AMD’nin grafik donanımı dışındaki donanım ürünlerini kullanan kullanıcılar, artık daha kullanışlı ve optimize edilmiş bir oyun ortamı sunan Black Desert Türkiye&MENA ile bu teknolojiden yararlanabilir. Pearl Abyss, yüksek kaliteli oyunlar sunmaya devam etmek için AMD FSR’ye ek olarak çeşitli yeni teknolojiler sunmayı planlıyor. 

ic gorsel
<AMD FSR ile Black Desert’in kaliteli yüksek çözünürlüklü ortamı, yüksek kare hızlarında bile mümkün olduğunca aynı kalır>

Oyun İçi Etkinlikler  

Öte yandan Black Desert Türkiye&MENA’da bir dizi oyun içi etkinlik düzenleniyor. 8 Eylül’e kadar Boss’lar için eşya düşürme oranları iki katına çıkarılırken, ekstra Beceri ve Savaş EXP’si sunan özel bir Hot Time etkinliği de Maceracılarla buluşuyor.   

Daha fazla bilgi Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresinde bulunabilir.  

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir