COVID-19 İle Mücadele Ettiğiniz Plague Inc DLC’si The Cure Ücretsiz Olarak Çıktı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Ndemic Creations’ın pandemi süreci ile popüler olan ve ana amacın hastalık oluşturup, onu dünyada yayarak tüm insanları öldürmek olduğu simülasyon oyunu Plague Inc için yeni bir DLC çıkışını yaptı.

Plague Inc: The Cure adlı bu DLC’de COVID-19 virüsüne karşı savaşıyorsunuz. Ülkelerle iş birliği yapıp, aşıya odaklanarak COVID-19 virüsünü yenebilirsiniz. Ayrıca DLC, DSÖ (Dünya Salık Örgütü), CEPI (Salgın Hazırlık Yenilikleri Koalisyonu) ve GOARN (Küresel Salgın Uyarısı ve Müdahale Ağı) dahil olmak üzere dünyanın her yerinden dünya sağlık uzmanlarının yardımıyla geliştirilmiş.

CEPI’nin CEO’sunun Plague Inc: The Cure hakkındaki açıklaması:

Temas takibinden aşı geliştirme ve üretimine kadar, Plague Inc: The Cure, küresel bir pandeminin karmaşıklıklarını özetliyor ve böyle bir tehdidi ele almak için uluslararası işbirliğinin ne kadar önemli olduğunu vurguluyor.

Ndemic Creations’ın hem ihtiyaç duyulan aşılar, terapötikler ve teşhisler gibi araçların hem de ortaya çıkan bulaşıcı hastalıkların salgınlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilmek sebebinden üstesinden gelinmesi gereken zorluklar konusunda farkındalık yaratmak için girişimde bulunmasından çok memnunuz.

DLC COVID-19 virüsü kontrol altına alınana kadar ücretsiz olacak. Yani zamanınız kısıtlı olabilir. Ayrıca DLC almak istiyorsanız Plauge Inc’e sahip olmanız gerekir. Oyuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir