Play At Home Kampanyası ile Horizon Zero Dawn Complete Edition Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Pandemi döneminde dışarı çıkmanın riskli olduğu ve bu yüzden evde kalmak zorunda olan biz oyuncular için Sony, Play At Home kampanyası başlatmıştı. Bu kampanya çerçevesinde Playstation Store’da ücretsiz oyunlar dağıtan firma son olarak geçtiğimiz haftalarda da 9 oyun birden ücretsiz yapmıştı. Şayet bu oyunları almadı iseniz az bir vaktiniz var elinizi çabuk tutun.

22 Nisan tarihine kadar PS Store kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyip daimi sahibi olabileceğiniz bu oyunlara dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha önceden Playstation’a özel olarak çıkan ancak daha sonra PC’ye de gelen Horizon Zero Dawn Complete Edition’ın da Play at Home çerçevesinde ücretsiz olarak dağıtılacağı yine açıklanmıştı.

Horizon Zero Dawn Complete Edition bugün itibari ile tüm Playstation kullanıcıları için ücretsiz oldu. Yani PS Plus aboneliğinizin bulunması gerekmiyor. Playstation üyeliğiniz ile oyuna sahip olabilirsiniz.

15 Mayıs TSİ 05:00’e kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi olacağınız Horizon Zero Dawn’ın Playstation Store sayfasına da dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir