Playstation Access, Crysis Remastered’ın Çıkış Tarihini Sızdırmış Olabilir

Çağrı Ertürk
Çağrı Ertürk
2 Dk Okuma Süresi

Playstation Access, Crysis Remastered’ın Çıkış Tarihini Sızdırmış Olabilir

Playstation Access, Crysis Remastered’ın şu anki nesil sürümü için çıkış tarihi olarak 21 Ağustos’ta piyasaya sürüleceğini yanlışlıkla yayınlan ve sonra gizlenmiş olan video ile  sızdırmış olabilir.

Teorik olarak Xbox One ve PC sürümlerinin PS4 sürümüyle birlikte çıkacağını varsayabiliriz. Bununla birlikte, PC sürümünün herhangi bir ek grafiksel iyileştirme içerip içermeyeceği hala bilinmemekte.

Şimdiye kadar bildiğimiz  Crysis Remastered, yüksek kaliteli dokular ve geliştirilmiş görseller, geçici kenar yumuşatma, SSDO, SVOGI ve son teknoloji alan derinliği özelliklerine sahip olacak. Dahası, yeni ışık ayarları, hareket bulanıklığı ve Parallax occlusion haritalamasının yanı sıra yeni parçacık efektlerini de içerecektir. Ayrıca hacimsel sis ve ışık milleri, yazılım tabanlı ışın izleme ve ekran alanı yansımalarına sahip.

Bu Cuma açıklanması oldukça olası. Sonuçta, Crytek geçen hafta Crysis Enhanced hakkında daha fazla ayrıntıyı yakında alacağımızı iddia etti. Belki de ekip bugün daha sonra bir duyuru için hazırlanıyor (bu, Playstation Access’in videosunu açıklayabilir).

Ne olursa olsun, oyunun ilk sürümü PC oyuncularını etkilemedi. Crysis Remastered ilk versiyonundan biraz daha iyi görünüsede, Crysis Enhanced Edition gibi ücretsiz modlarla karşılaştırıldığında Crysis Remastered daha kötü göründüğünü söyleyebiliriz. Bundan dolayıda hatırlayacağınız üzere oluşan tepkiler karşısında Crytek, oyunun mevcut nesil sürümünü erteleme kararı almıştı.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir