PlayStation, PC’ye Gelen Oyunları İçin Resmi Web Sitesini Yayınlandı

Bu web sitesi üzerinden artık, PC platformuna gelmiş veya gelecek PlayStation oyunlarını takip edebilirsiniz.

Serqinhos
Serqinhos
1 Dk Okuma Süresi
 PlayStation PC

PlayStation kendi özel oyunlarını PC platformuna çıkarmayı artık bir görev haline getirdi diyebiliriz, hatta bunu bir üst boyuta taşıyarak kendi bu oyunlar için web sitesi hazırlayıp, yayınladılar. Bu web sitesi üzerinden artık, PC platformuna gelmiş veya gelecek PlayStation oyunlarını takip edebilirsiniz.

Web sitenin Türkiye versiyonu henüz güncellenmediği için site şu an için hata uyarısı veriyor. Ancak yakın zamanda güncelleneceğini tahmin ediyoruz. İngilizce resmi sayfasında ise hiçbir sorun olmadan oyunlara ulaşabilir, oyunları nerelerden satın alabileceğinizi görüntüleyebilirsiniz.

PlayStation Hata Metni

Şu ana kadar bildiğimiz oyunları listede görüntülüyoruz, fakat bu web sitenin hazırlanmasıyla ileride daha fazla PlayStation özel oyunlarını görüyor olacağımızı anlayabiliriz açıkçası. Sayfanın en altında ise sıkça sorulan sorular kısmında şöyle bir detay da mevcut: “Tamamen DualSense uyumlu”. Bu da PlayStation’ı olmayan PC kullanıcılarının DualSense kontrolcüsü alarak PlayStation deneyimini tadabileceklerini gösteriyor.

Bildiğiniz üzere ilk olarak PlayStation’a özel çıkış yapan Marvel’s Spider-Man Remastered, 12 Ağustos’ta PC oyuncuları ile de buluşuyor. Bununla ilgili hazırlamış olduğumuz “Spider-Man PC Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler” videomuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Futbol oyunları sever, YouTube içerikleri üretir...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir