PlayStation Plus Abonesi Olanları Marvel’s Avengers’ta Sürprizler Bekliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

PlayStation Plus Abonesi Olanları Marvel’s Avengers’ta Sürprizler Bekliyor

PlayStation sahiplerine bir müjde de yeni çıkacak Marvel’s Avengers oyunundan geldi. Xbox ve PC kullanıcılara göre daha avantajlı gibi duruyorlar zira Square Enix özel kıyafetler, donanımlar, hareketler ve fazlasını ücretsiz bir şekilde verecek.

1592886137 Marvels Avengers is coming to PS5 and Xbox Series X 1024x576 1

PlayStation Plus aboneliği olanlar ücretsiz bir paketin sahibi olacaklar. Bu paket; “Rare” bir kıyafet, isim levhası ve oyuna her yeni karakter geldiğinde harcanabilecek 100 krediti içeriyor. Bu kredit olayı Kamala Khan ve oyunun çıkışından sonra eklenecek ilk karakter olan Hawkeye için de geçerli.

PlayStation üzerinden oynayıp da Plus aboneliği olmayanlar ise “Legendary” kıyafet ve hareket, Epic Takedown ve oyuna her yeni karakter geldiğinde verilecek isim levhalarına 30 günlük süre vasıtasıyla sahip olabilecekler.

avengers oyunu

Yeni gelen haberler arasında Spider-Man’in sadece PlayStation’a özel bir karakter olduğu da vardı. Yani PlayStation kullanıcıları bu oyundan bayağı bir yararlanacak gibi duruyor.

PlayStation kullanıcıları Marvel’s Avengers ilk beta sürümüne 7-9 Ağustos tarihleri arasında erişebilecek. PS’ten başka diğer kullanıcılara ise beta 14 Ağustos tarihinde açılacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir