Playstation Plus Haziran 2020 ikinci Ücretsiz Oyunu Star Wars Battlefront II Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Playstation Plus Haziran 2020 ikinci Ücretsiz Oyunu Star Wars Battlefront II Oldu

Sony her ay Playstation Plus üyelerine ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Haziran ayının ilk oyunu geçtiğimiz günlerde belli olmuştu ve Call of Duty WWII 26 Mayıs tarihinde PS Plus üyelerine ücretsiz olarak sunulmuştu.

Şimdi ise ikinci ücretsiz oyun da belli oldu. EA Games’in oyunu olan Star Wars Battlefront II, 2 Haziran’dan itibaren ücretsiz olarak indirilip, abonelik boyunca oynanabilir olacak.

battlefront 2

Bu ücretsiz olan oyunları 6 Temmuz tarihine kadar kütüphanenize eklemelisiniz. Aksi taktirde bu fırsattan yararlanamazsınız.

Oyunun Tanıtım Yazısı

Tüm zamanların en çok satan STAR WARS HD oyun serisiyle sonsuz bir STAR WARS™ aksiyonuna dalın.

Işın kılıcınızın gücüyle Starkiller Üssü’ndeki düşmanları yararak ilerleyin. Diğer dost birliklerle beraber Yavin 4’teki gizli Asi üssünün yer aldığı ormanlara AT-ST ateş gücünü de kullanarak saldırın. Uzaydaki dev İlk Düzen Yıldız Destroyeri’ne saldırmak için X-wing filonuzu hazırlayın. Ya da elit bir İmparatorluk özel kuvvet askeri olan yeni STAR WARS kahramanı Iden olarak doğun ve otuz yıllık duygu yüklü ve sürükleyici tek oyunculu hikayeyi keşfedin.

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
1 yorum
  • “Bu ücretsiz olan oyunları 6 Temmuz tarihine kadar kütüphanenize eklemelisiniz. Aksi taktirde bu fırsattan yararlanamazsınız.” nasıl yani 6 Temmuz’dan sonra yeni oyunlar mı gelecek yoksa sadece kütüphaneye eklemek için bir zaman sınırı mı ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir