PlayStation Plus Mart 2022 Ücretsiz Oyunları Sızdı

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Sony’nin ücretli abonelik servisi olan PlayStation Plus bildiğiniz üzere her ay abonelerine özel olarak ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Bu oyunların ne olacağını ise birkaç gün önceden aboneleri ile paylaşıyor. Ancak bazen ortaya çıkan sızıntılarla bu oyunları daha önceden öğrenme şansı da yakalıyoruz.

Daha önceden de PlayStation Plus ve Xbox Live Gold ücretsiz oyunlarını defalarca sızdıran Dealabs forum üyesi Billbil-kun, şimdi de PS Plus Mart 2022 ücretsiz oyunlarını sızdırdı. Şu ana kadar Billbil-kun’un yaptığı sızıntılarda hiç yanılmadığını söyleyebiliriz.

PlayStation Plus Mart 2022 Ücretsiz Oyunları Sızdı

Ancak bu sefer Billbil-kun, önceden yaptığı gibi sızıntıyı forumda direkt olarak paylaşmak yerine daha imalı bir paylaşımla oyunların ne olacağını açıklamış. Neden böyle bir yola başvurduğunu ise bilemiyoruz.

Herkese merhaba veya iyi akşamlar. Son zamanlarda Ark Survival Evolved ve Team Sonic Racing ile ilgileniyorum ve onları PS5’imde oynamak için satın almak istiyorum.

Gerçekten hiç param olmadığından onları satın almakta tereddüt ediyorum. Ama sonunda, belki gelecek ayın başına kadar bekleyeceğim.

PlayStation Plus Mart 2022Playstation Plus Mart 2022

Sızıntıya göre, Mart ayında verilecek ücretsiz oyunlar Ark Survival Evolved ve Team Sonic Racing olacağı görünüyor. Ancak PlayStation Plus her ay normalde 3 oyunu ücretsiz yapıyor. Buradan yola çıkarak bir oyunun daha ücretsiz olacağını ve hem Ark Survival Evolved, hem de Team Sonic Racing’in PS4 için çıkmış oyunlar olduğundan bu üçüncü oyunun PS5 için olacağını söyleyebiliriz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir