PlayStation Plus Premium Oyunlarının Deneme Sürelerinin Birbirinden Farklı Olduğu Ortaya Çıktı

Yenilenen PlayStation Plus Premium oyunlarının deneme sürelerinin oyunların uzunluğuna göre değiştiği ortaya çıktı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
3 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz hafta Sony, yenilenen PlayStation Plus hizmetinde biz oyunculara sunacağı oyunların bir kısmını açıklamıştı. Oyuncuları heyecanlandırmaya yeten oyunlarla beraber hizmet Asya’daki bazı ülkeler için yenilenen Playstation Plus aboneliğindeki oyunların tamamını açıklamaya başladı.

Hizmette yer alacak oyunlar büyük oranda belli olmaya başlamışken Hong Kong’lu kullanıcılar servisin içerisinden ekran görüntüleri ve detaylar paylaşmaya başladı.

PS Vortex isimli Twitter kullanıcısı, yenilenen PlayStation Plus’ın halihazırda yayında olduğu Hong Kong PlayStation Store’dan ekran görüntüleri paylaştı. Bu paylaşılan ekran görüntüleri arasında oldukça dikkat çeken detaylar bulunuyor. Paylaşılan ekran görüntülerine göre, şu anda Premium üyelere ücretsiz deneme olarak sunulan oyunların deneme sürelerinin farklı olduğu ortaya çıktı.

PlayStation Plus Premium Oyunlarının Deneme Süreleri Oyunların Uzunluğuna Göre Değişiyor

PS Vortex’e göre mevcut denemelerin çoğu WWE 2K22 ve Uncharted: Legacy of Thieves dahil olmak üzere her oyunu iki saat süreyle denemelerine izin veriliyor. Ancak bazı oyunlara geldiğimizde bu deneme süresi beş saate kadar yükseliyor. Örnek vermek gerekirse Horizon: Forbidden West ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlar için sunulan deneme süresi beş saat iken WWE 2K22 ve Uncharted: Legacy of Thieves’in 2 saatlik deneme süresine sahip olduğunu görebiliyoruz. Bunun nedenin ise oyunların oynanış süreleri ile alakalı olduğunu düşünüyoruz.

Hatırlatmakta fayda var, PlayStation Plus servisi ile oyunculara sunulan demo sürüm ve deneme sürümü ikisinden oldukça farklı. Deneme sürümü oyunun nihai sürümünü denemenize, demo ise oyunun belirli özelliklerini denemeniz için sunuluyor.

PlayStation Plus Türkiye Fiyatları

Essential
Çevrimiçi çok oyunculu modlar, her ay indirebileceğiniz iki PS4 ve bir PS5 oyunu, özel indirimler ve daha fazlası gibi temel özelliklerle PlayStation deneyimi barındıran paket.

Belirlenen fiyatlar:
1 aylık üyelik 40,00 TL / 3 aylık üyelik 100,00 TL / 12 aylık üyelik 240,00 TL

Extra
Tüm PlayStation Plus Essential avantajlarının yanında, yüzlerce indirilebilir PS4 ve PS5 oyununun yer aldığı oyun kataloğu barındıran paket.

Belirlenen fiyatlar:
1 aylık üyelik 60,00 TL / 3 aylık üyelik 165,00 TL / 12 aylık üyelik 400,00 TL

Deluxe
Diğer planlarda sunulan PlayStation Plus avantajlarına ek olarak oyun deneme sürümlerine ve Klasikler Kataloğu’ndaki geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkan kült oyunlara erişin.

Belirlenen fiyatlar:
1 aylık üyelik 70,00 TL / 3 aylık üyelik 190,00 TL / 12 aylık üyelik 460,00 TL

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir