Playstation Plus Video Pass Sızdırıldı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Bundan haftalar önce Sony’den Xbox Game Pass’e rakip bir sistem geleceğine dair iddialar ortalıkta dolanıyordu. Ancak şimdiye kadar ortalıkta bir şey yoktu. Sanırız bu iddialar ilk meyvelerini vermeye başladı.

Sony’nin yeni servisi Video Pass sızdırdı. Lakin sorun şu ki, servis sadece filmleri barındırıyor. İşte bu yüzden bunu, Game Pass için rakip servis olarak kabul edip, etmeyeceğiniz size kalmış. Peki ya bu sızıntı nereden mi çıktı? Hemen anlatalım!

Playstation’ın resmi Polonya sitesinde sadece Playstation Plus üyeleri için sınırlı olacak Video Pass’in sızdırıldığı oyuncular tarafından fark edildi ve ekran görüntüleri internette yayılmaya başladı. Görünüşe bakılırsa Sony, oyuncuları sadece oyunlarla sınırlandırmak istemiyor.

Video Pass Sizinti e1619018763647

Servis, 22 Nisan 2021 ila 22 Nisan 2022 arasında tüm Playstation Plus üyeleri tarafından kullanılabilir olacağı paylaşılan görselde dikkat çekiyor. Ayrıca yine sızdırılan bu kapak görselinde gördüğünüz gibi, Video Pass’de Sony Pictures Entertainment yapımı Venom, Zombieland Double Tap ve Bloodshot yerini alacak.

Şu anlık servis için çok fazla detay olmasa da, Sony’nin Video Pass’in duyurusunu çok yakın zamanda yapması muhtemel. Zira sızıntıda servisin yarın kullanılabilir hale geleceği gözüküyor.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir