Call of Duty: Vanguard Warzone’da Duyurulacak

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

CharlieIntel adlı Twitter kullanıcısının belirtdiği gibi, PlayStation Store güncellendi ve şimdi Call of Duty: Vanguard’ın dünya çapında gösteriminin 19 Ağustos saat 20:30‘da gerçekleşeceği açıklandı. Oyunun çıkışının oynaması ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone‘da gösterileceği söyleniyor.

 

Activision daha önce Warzone’da Call of Duty gösterimlerini düzenlemişti. Hem Call of Duty: Black Ops Cold War, hem de Warzone’un şu anki haritası olan Verdansk ’84, battle royale oyunundaki özel canlı etkinliklerde duyuruldu. Cold War açıklaması için, oyuncuların duyuru fragmanının kilidini açmak için stadyuma gitmeden önce Verdansk’ta Operatör Frank Woods’u bulmaları gerekiyordu – Vanguard için benzer bir şey görmemiz mümkün.

Genellikle, bu canlı etkinlikler büyük bir oyuncu akışına ve uzun sunucu kuyruk sürelerine neden olur, bu nedenle etkinlik başlamadan yaklaşık bir saat önce Warzone’a girmeye değer. Önceki bir sızıntı ise, Call of Duty: Vanguard’ın 2. Dünya Savaşı sırasında geçeceğini ve erken erişim açık betasının planlandığını doğruladı.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir