PlayStation Studios Steam Sayfası Pot Kırmış Olabilir mi?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

PlayStation Studios’un Steam sayfası sonunda yayınlandı ve gelişlerinin şerefine hemencecik pot kırmışlar gibi görünüyor. PlayStation Studios’un Steam sayfasında yazılan metin, Valve platformunda 41 Sony ürününün varlığından söz ediyor ama halihazırda Steam, 25 Sony ürününe (21 DLC + 4 oyun) sahip.

Sony’nin yayınladığı kürator sayfası üzerinden Sony’nin gelecek oyunlarına bakabilir veya çıkmış oyunlarına yorumlar yazabilirsiniz. Kürator sayfası şimdilik dört oyuna ev sahipliği yapıyor: Horizon Zero Dawn – Complete Ediiton, Predator: Hunting Grounds, Helldivers ve iki güne çıkış yapacak Days Gone. Halbuki “Hakkımızda” bölümüne tıklarsanız Sony, halihazırda 41 ürünün varlığından söz etmekte. Geri kalan 16 ürün tabii ki irili ufaklı oyunlar veyahut ek paketler olabilir ama Sony’nin kendi oyunlarını PC’ye getirme umudunu yeniden canlandırmak isteyenlere bu, harika bir haber olabilir.

Belki de artık çok beklenen Bloodborne, God of War, Ghost of Tsushima ve Uncharted serisi de PC’de beklendikleri yerlerini alabilir.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image