PlayStation, The Last of Us Bölüm 2 İçin Yeni Bir Video Serisi Başlattı

Ersel Ay
Ersel Ay
1 Dk Okuma Süresi

PlayStation, The Last of Us Bölüm 2 İçin Yeni Bir Video Serisi Başlattı

PlayStation The Last of Us ile ilgili yeni bir video serisini duyurdu ve ilk videosu olan Inside the Story’i de yayınladı. 3 hazirana kadar her hafta Çarşamba günü yayınlanacak videolar ile oyun içi hikaye , oynanış ve daha fazlası ile oyunun farklı yönleri ele alınacak.

Naughty Dog’un  Kıdemli İletişim Müdürü Scott Lowe, The Last of Us Bölüm 2 bugüne kadar yaptığımız en büyük ve en iddialı oyun açıklamasında bulundu.

Yayınlanan ilk video olan Inside the Story’de Ellie ve Joel’in Jackson County’deki hayatlarına bir bakış atıyoruz. Scott Lowe’a göre bu videolar da herhangi bir spoiler bulunmayacak.

Bir sonraki bölüm olan “Inside the Gameplay” 20 Mayıs’ta yayınlanacak. Üçüncü bölüm olan “Inside the Details” 27 Mayıs’ta ve serinin son bölümü olan, “Inside the World”, 3 Haziran’da izleyebileceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Merhaba, öncelikle adım Ersel, 21 yaşındayım. Şu anda Dil ve Konuşma Terapisi öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli oyun dünyasındayım. Daha çok aksiyon bazlı story modlu oyunlar oynuyorum. Burada size duygu, düşünce ve tecrübelerimi aktarmak istiyorum.Umarım yazılarım hoşunuza gider. Sağlıcakla kalın efendim. :)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image