PlayStation’ın Spider-Man Evreni Marvel Sinematik Evreni İle Mi Buluşuyor?

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz gibi, geçtiğimiz hafta yayınlanan Spider-Man: No Way Home fragmanı interneti yıktı ve rekorlar kırdı. Green Goblin, Doctor Octopus, Electro ve Doctor Strange’in oynadığı, Deradevil, Venom ve Lizard’ın ise oynayacağı söylendiği film, sıradan bir Spider-Man filminden insanların en çok beklediği filmler sırasına girmeyi başardı. Filme olan yükselmenin asıl kaynağı Andrew Garfield ve Tobey Maguire‘in filmde oynaması hakkında güçlü söylentilerin ve sızıntıların olmasına dayanıyor. Ancak görünen o ki, filmde 3’den fazla spidey olacak.

No Way Home fragmanına bakacak olursak Peter’ın Doctor Strange’in hazırladığı kostümü ile F.E.A.S.T‘e girdiğini görüyoruz. İhtiyacı olanlara yardımların yapıldığı dernek olan F.E.A.S.T, PlayStation’ın kurduğu evrene ait ve bu da mahallemizin dostu spidey’in bu evrene gittiği anlamına geliyor olabilir. Hatta hayranlar, derneğin sahibi Mister Negative, Yuri Lowenthall’ın oynadığı Spider-Man ve aynı evrenden Miles Morales‘in filmde oynayacağı tahmininde bulunuyor.

Spider-Man FEAST

Ek olarak, fragmanda gördüğümüz Electro’nun renginin sarı olduğunu görüyoruz. Bu da Electro’nun The Amazing Spider-Man evreninden olmadığı anlamına geliyor olabilir. Hatırlıyorsanız, Marvel’s Spider-Man’de Electro’nun rengi sarıydı ve küçük bir ihtimal olsa da, Electro PlayStation evreninden gelmiş olabilir.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir