PCKONSOL

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Ertelendi

Ubisoft, 21 Ocak 2021’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için Epic Games, Uplay üzerinden çıkması planlanan oyunu Prince of Persia: The Sands of Time Remake için erteleme kararı aldı.

Kararı almasındaki sebep, malumunuz 2020 yılında yaşadığımız salgın. Oyunun yeni çıkış tarihi ise 18 Mart 2021 olarak belirlenmiş.

Ubisoft erteleme için yaptığı duyuru ise şu şekilde:

Selamlar, Prince of Persia hayranları! Ubisoft Forward dijital etkinliğimiz sırasında Prince of Persia: The Sands of Time Remake’den Prince’in dönüşünü gururla duyurduk. Muhteşem 11. yüzyıl İran’ında Prens ve Farah’ın hikayesini yeniden anlatacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Ancak 2020, eşi benzeri olmayan bir yıldı. Bugün size oyunu tamamlamak için daha fazla zamana ihtiyacımız olduğunu bildirmek istiyoruz. Bununla birlikte Prince of Persia: The Sands of Time Remake’in çıkış tarihi 18 Mart 2021’e taşındı. Beğendiğiniz bir oyunu sunabilmemiz için bunun doğru bir karar olduğuna inanıyoruz. Prince of Persia’ya sabrınız ve sürekli desteğiniz için teşekkür ediyor ve bu tatil sezonunda güvende ve sağlıklı kalmanızı umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu