Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time Remake’i Geliştiren Stüdyoları Değiştirdi

Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time Remake'in başka bir stüdyo tarafından geliştirileceğini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Bundan 2 sene önceki duyurusundan sonra ciddi eleştirilere maruz kalan Prince of Persia: The Sands of Time Remake, ortaya çıkan bazı söylentilere göre yeni yapım aşamasına girmişti. Görünen o ki, söylentiler pek de yanlış değil.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Hangi Stüdyo Tarafından Geliştiriliyor?

Ubisoft, Prince of Persia’nın resmi Twitter hesabı üzerinden oyun hakkında yeni bir güncelleme paylaşarak, oyunun başka bir Ubisoft stüdyosuna devredildiğini duyurdu. Oyun, artık Ubisoft Pune ve Ubisoft Mumbai tarafından değil, Ubisoft Montréal tarafından geliştirilecek.

Prince of Persia

Ubisoft ise bu kararın önemli bir adım olduğunu vurguluyor ve Ubisoft Pune ve Ubisoft Mumbai’nin elde ettiği çalışmaları temel alan ekibin, en iyi deneyimi sunacağını iddia ediyor.

Assassin’s Creed: Valhalla ve Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction gibi Ubisoft oyunlarının geliştiricisi Montréal stüdyosu ortaya nasıl bir iş çıkaracak, bunu ilerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir