Oyun Motoru Videosu Muhteşem Görünen Project Awakening, PC’ye Geliyor

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Cygames, son gerçekleştirdiği konferans sırasında Project Awakening‘in PC platformuna geleceğini açıkladı. Geliştirici ekip oyunun PC portunun nasıl görüneceğini de oyunculara göstermeyi ihmal etmeyip, motor görüntülerinin yer aldığı muhteşem bir fragman paylaştı.

Project Awakening oyun motoru videosu

Project Awakening, ilk olarak Playstation 4 konsolu ile karşımıza çıktı. Ancak oyun beklediği başarıyı yakalayamadı. Oyunun başarılı olamamasının en büyük nedeni, Sony’nin eski nesil konsoluna göre çok fazla iddialı olması. Geliştirici ekip tarafından paylaşılan son videoya bakılırsa, oyun yeni nesil konsollar için dahi hala daha çok iddialı görünüyor.

Project Awakening, hala daha bir konsol oyunu olarak düşünüldüğü zaman çok iddialı. Yeni nesil konsollar her ne kadar güçlü olsalar da oyunu açabilecek güçte değiller. Geliştiricilerin oyunu PC’ye getirmelerinin en büyük sebebi de bu olabilir. Çünkü oyun yeni nesil PC oyunlarının nasıl olacağını bizlere kanıtlar nitelikte. PC’de bulunan birçok oyundan çok daha fazla iddialı olsa da bizler şimdiden beklemeye başladık bile.

Oyunun PC portu hala daha geliştirilmeye devam ediliyor. Ancak şu detayı da belirtmekte fayda var, paylaşılan video oyunun gerçek görüntülerini içermiyor. Oyun motorundan alınan görüntüler olduğu için çıktığı zaman biz oyuncuları üzebilir.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image