Project Eve’den Oynanış İçeren Fragman Yayınlandı

Alperen Kağan Şimşek
Alperen Kağan Şimşek
3 Dk Okuma Süresi

İlk olarak 2019 yılında duyurulan ve geliştirici Shift Up’ın ilk konsol oyunu olacak olan Project Eve’in PlayStation 5 görüntülerini sonunda gördük.

Tanıtımının üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen oyun hakkında pek bir bilgi sahibi olamamıştık. Bugün gerçekleştirilen PlayStation Showcase sunumunda oyunun oynanış videosunu da görmüş olduk. Ancak hala çıkış tarihi ile ilgili bir bilgiye sahip değiliz. Yayınlanan fragmanı dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

Project Eve PlayStation Tanıtım Bülteni

İNSANLIĞIN KADERİNE KARAR VERİN

Çok uzak olmayan bir gelecekte, NA:tives adı verilen istilacılarla yaptığı savaşı kaybeden insanlık, dünyadan kovulur. Ana Karakterimiz Eve güçlü düşmanlarla savaşmak için eğitilen bir paraşüt birliğinin üyesidir. Havva’nın ıssız ve terk edilmiş topraklarında tehlike sizi çağırıyor.

KAN BIÇAK VE GÜZELLİK

PlayStation 5’in gücünden tam anlamıyla yararlanan zarif grafiklerle şekillendirilen Dünya, kıyamet sonrası diğer dünyalardan öne çıkan benzeri görülmemiş titreşimler iletecek. Oyun boyunca Eve’e eşlik ederken, bu sıra dışı dünyada saklı olan sırra bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Havva’daki savaş, akıcı ve zevkli kalırken saldırı, savunma ve kaçınma dahil olmak üzere kasıtlıdır. Hayatta kalmanın tek yolu, çeşitli düşmanların saldırı modellerini kavramak ve kesin zamanlama ile karşı koymaktır. 

Çoklu kombo becerilerde savuşturarak ve kaçtıktan sonra savaşın akışına devam edin. Düşmanları alt etmek, muhteşem ve eğlenceli bir güç gösterisiyle sonuçlanacak. DualSense’in dokunsal geri bildirimi, bu deneyimi birçok kat artırır. DualSense kontrol cihazının özelliklerini sonuna kadar kullanacak.

Eve, macerasında stiliyle düşmanları öldürmekten fazlasını yapacak. Duvarları ölçeklendirerek, taktiksel olarak kayarak, iplerde sallanarak ve daha fazlasıyla arazide ustalaşın. Çeşitli eylemler kullanarak bu ortamda ilerlerken, dünyanın her yerinde saklı hazineleri keşfetmeyi ve elde etmeyi deneyin! 

Oyun ilerledikçe, Eve daha güçlü ve daha güçlü hale gelen beceriler ve öğeler kazanır. Savaşta savuşturarak ve kaçarak Beta Göstergesi (BG) elde edin. Daha sonra BG’yi süper zırhı delmek, kapsamlı saldırılar gerçekleştirmek, düşman kombinasyonlarını kesmek ve daha fazlası gibi beceriler kazanmak için kullanabilirsiniz. Eve’in ayrıca, art arda savuşturma ve kombolarla biriken, buff’ları ve sıçrayan bir bıçak gibi güçlü saldırıları etkinleştirmek için kullanılabilen bir Patlama Göstergesi vardır. Ayrıca Eve’in görünümünü değiştirmek için oyun boyunca şık kostümler bulmayı dört gözle bekleyebilirsiniz. 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image