PS Plus Aboneleri, GTA: Online’daki Aylık Bonus Paralarını Artık Otomatik Olarak Alamayacaklar

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Biliyorsunuz ki, 2020 11 Haziran’da PS5 oyunlarını gördüğümüz bir etkinlik oldu. Bu etkinlikte GTA V: Expanded and Enhanced duyuruldu. Hatırlıyorsanız, Rockstar, GTA V’in yeni nesil konsollara geldiğini duyurmakla kalmadı, GTA: Online Standalone versiyonunun bir süreliğine PS5 kullanıcılarına özel oynaması ücretsiz olacağını ve GTA: Online Standalone sürümünün çıkışına kadar tüm PS Plus kullanıcılarına aylık 1 milyon GTA$ verileceği açıklamıştı.

Artık aylık bonus olarak 1 milyon GTA$’ı otomatik olarak oyundaki banka hesabınıza yatmayacak. Eğer bu parayı almak istiyorsanız manuel olarak her ay Playstation Store’a giriş yapmanız gerekecek. Bu sisteme geçiş ise Nisan ayından başlayacak.

Eskiden her ay GTA: Online’a giriş yaptıktan sonra paranızın hesabınıza yatması için 72 saat beklemeniz gerekmekteydi. Artık bu beklemeye son diyoruz. Playstation Store sayfasına giriş yaparak anında ödülünüzü alabilirsiniz. Mart ayı ödülünüzü almak için 72 saat beklemenin olduğu son ay olacak.

GTA: Online Standalone versiyonu ve GTA V: Expanded and Enhanced ise ne zaman çıkış yapacak bilinmiyor. Rockstar bu konuda hala daha sessizliğini koruyor…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir