PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Alperen Kağan Şimşek
Alperen Kağan Şimşek
2 Dk Okuma Süresi

Sony, aylık abonelik servisi olan PlayStation Plus abonelerine özel dağıtacağı ücretsiz oyunları açıkladı. Oyunları 7 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Ağustos ayı oyunlarını henüz kütüphanenize eklemediyseniz elinizi çabuk tutun.

Eylül 2021 PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları ve Tanıtım Bültenleri:

Overcooked! All You Can Eat (PS5)

Overcooked! Overcooked! 2 oyun ve tüm ek içerikler bu lezzetli nihai sürümde bir araya getirildi ve yeniden düzenlendi. Giderek daha tehlikeli ve belirsiz mutfaklarda, hem yerel hem de çevrimiçi, yüzlerce düzeyde ortak pişirme kaosunun keyfini çıkarın. Oyuncular kampanya, hayatta kalma ve alıştırma modlarının keyfini çıkarabilir ve All You Can Eat – modunu deneyimleyebilirler. Oyun, ölçeklenebilir kullanıcı arayüzü, disleksi dostu metin ve renk körlüğü seçenekleriyle mümkün olduğunca çok sayıda oyuncunun yemek çılgınlığına katılmasına izin veren özellikler içerir.

Hitman 2 (PS4)

Dünyayı dolaşın ve güneşin battığı sokaklardan karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar egzotik kum havuzu konumlarında hedeflerinizi takip edin. Dünyanın en yaratıcı suikastçısı Ajan 47’den hiçbir yer güvenli değildir. Göreviniz ise bulunması zor Shadow Client’ı ortadan kaldırmak ve milislerini çözmek. Ancak Ajan 47, hedefinin gerçek kimliğini ve geçmişiyle ilgili gerçeği öğrendiğinde, gerçek bir casusun gerilim hikayesini deneyimlemeye hazırlanın. Hitman 2, yeni Sniper Assassin modu dahil olmak üzere yeni oyun modları ve yeni özellikler sunuyor.

Predators: Hunting Grounds (PS4)

İnsanları Predator ile karşı karşıya getiren bu asimetrik çok oyunculu, nişancı oyununda avlanın ya da avlanın. Dört kişilik bir Fireteam’in parçası olarak, Predator sizi bulmadan önce zorlu görevleri tamamlayın veya Predator olun ve avınızı takip etmek için omuza monte edilmiş Plasma Caster, Combistick ve daha fazlası ölümcül uzaylı silahlarını kullanarak avınızı avlayın. Hangi tarafı seçerseniz seçin, farklı sınıfları ve oyun tarzlarını öğrenin.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image