Kategorilendirilmemiş

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi Ver. 7.00 Yayınlandı…

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi Ver.7.00 Yayınlandı…

Sony , PS4 oyun konsolu için yeni sistem yazılımı güncellemesi versiyon 7.00 ‘ı yayınladı. 447.9 MB boyutundaki güncelleme şu anda indirilebilir durumda.

Güncelleme notları: 

(Grup) için aşağıdaki değişiklikler yapılmıştır.
Bir gruba katılabilecek maksimum kişi sayısı 8’den 16’ya yükseltildi. Sohbetin yazıya dönüştürülmesi eklendi ve erişilebilirlik iyileştirildi. Gruptayken grubun sesli sohbetini metne dönüştürmek veya metnin diğer grup üyelerine sesli okunması amacıyla metin girmek için akıllı telefonunuzda veya diğer mobil cihazınızda öğesini (PS4 Second Screen) *1 kullanın. Bu özellik yalnızca İngilizce olarak çalışır ve yalnızca belirli bölgelerde satılan PS4 sistemlerinde kullanılabilir. Ağ bağlantısı iyileştirildi. Sesli sohbetin ses kalitesi iyileştirildi. 

Uzaktan Oynatma artık daha fazla cihazda kullanılabilir. Xperia TM cihazlarının yanı sıra, Uzaktan Oynatma özelliği artık Android 5.0 veya daha yeni sürümlerle çalışan diğer akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilir*2. Bu özelliği kullanmak için Google Play’den PS4 Sistemini Uzaktan Oynatma’yı indirin.
Ayrıca Android 10 çalıştıran mobil cihazlarda artık DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazını Uzaktan Oynatma için Bluetooth üzerinden bağlayabilirsiniz*2*3. *1 PS4 Second Screen’in en yeni sürümünü Google Play’den veya App Store’dan indirin.
*2 Uzaktan Oynatma her cihazla uyumlu olmayabilir.
*3 Cihaza bağlı olarak dokunmatik yüzey ve titreşim işlevi gibi bazı özellikler kullanılamayabilir. 

Güncellenen diğer özellikler
Uzaktan Oynatma özelliğini iPhone veya iPad’de kullanırken artık aşağıdakileri yapabilirsiniz. Bu ayarlara geçmek için Uzaktan Oynatma ekranında [Ayarlar] öğesini seçin. iPhone veya iPad: Kontrol cihazı artık her zaman görüntülenebilir. iPhone: Artık ekran yönünü kilitleyebilirsiniz. Artık DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazını iPhone, iPad veya Mac’te Uzaktan Oynatma için Bluetooth üzerinden kullanabilirsiniz.* Bu özelliği kullanmak için aşağıdaki işletim sistemini güncelleyin.
iOS 13
iPadOS 13
macOS Catalina
Dokunmatik yüzey ve titreşim işlevi gibi bazı özellikler iPhone ve iPad’de bulunmayabilir.

Kaynak: https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS4_Sistem_Yazilimi_Guncellemesi_Versiyon_700_Yayinlandi-96607.htm

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu