İÇERİKLER

PS5 Showcase’de GTA 6 Olmayacak

PS5 Showcase’de GTA 6 Olmayacak

Bazı GTA hayranları, ortaya çıkan bir dizi sızıntılar ve Rockstar’ın tweetlerinden dolayı yakın bir tarihte GTA 6 ile ilgili yeni haberler alabileceklerini ummuşlardı. Bunun için gözler Playstation 5 Showcase’deydi ama maalesef Showcase’de GTA 6 ile ilgili yeni haberler alamayacağımız açıklandı.

Grand Theft Auo V’in çıkışından bu yana neredeyse yedi yıl geçti ve oyun çıkışından sonra her yeni konsola için güncellenip piyasaya sürüldü. Ama artık bunun son ermesi gerekli. Büyük bir başarı yakalamış, çok kaliteli bir oyun olsa da hayranları artık yeni bir oyun istiyor. Henüz resmi bir açıklama olmasa da sürekli teoriler ve sızıntılar gerçekleşiyor. Bunların en büyüğü ise geçen yıl ortaya çıkan “GTA 6, 2020’nin sonunda önce PS5, bir ay sonra da diğer platformlara çıkacak” sızıntısıydı. Bununla birlikte diğer sızıntıları da göz önünde bulunduran hayranlar PS5 Showcase’de oyun tanıtılabilir diye sevinmişlerdi ama ne yazık ki oyun Showcase’de bulunmuyor.

Yine de umudunu kesmeyen oyuncular Showcase’de olmasa bile yakın bir tarihte GTA 6’nın duyurulacağını düşünüyor. Sizce GTA 6′ bu yıl çıkış yapar mı?

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu