PUBG: New State Fragmanı Birçok Özellik Hakkında Fikir Veriyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

PUBG evreninde geçen ve Playerunknown’s Battlegrounds’un bir mobil spin-off oyunu şeklinde tanımlanan PUBG: New State hakkında yeni bir trailer yayınlandı.

PUBG: New State

PUBG: New State fragmanında ne var?

Bugün yayınlanan trailerda, tipik bir battle-royale maçındaki gibi bir aksiyonu görüyoruz; oyuncu bir jetten atlıyor ve bir dizi çatışma ve araba kovalamacasından sonra nihayet oyunun diğer katılımcılarını mağlup ediyor. Bir dakikadan az uzunluktaki klip (toplamda 48 saniye); sinematik aksiyon, patlamalar ve ileri teknoloji ekipmanlarla dolu.

Tahmin edebileceğiniz gibi fragman gerçek oynanışı değil ancak oyunda olması muhtemel önemli noktaları gösteriyor. Örneğin oyunda kullanacağımız silahları ve fütüristik araç tiplerini görebiliyoruz. Kısa klipteki karakterlerden birinin bir sibernetik bacağı bile var.

Herhangi bir battle-royale oyununun önemli bir parçası, şüphesiz oyuncuların savaştığı haritadır. En son fragman, PUBG: New State’de yer alacak olan Troy bölgesinin büyük bir bölümünü gösteriyor. Rüzgar türbini alanlarından kentsel alanlara ve treyler parklarına kadar yaklaşan oyunda yerler çok çeşitli olacak. Buna ek olarak oyun, çevrenin belirli unsurlarının ateş altında parçalanmasına izin veren kapsamlı bir hasar sistemine de sahip olabilir.

Battle-Royale oyunları pazarı şu anda doymuş durumda, bu bir gerçek. PUBG: New State, selefi PUBG Mobile ile rekabet edecek. PUBG Studio’nun yeni oyununun nasıl olacağını merak ediyoruz zira geliştiricilerin, yeni mekaniklerle veya bir dizi öğe ve araçla oyuncuları kazanma fırsatı gördüğünü varsayıyorum. Oyunun ön kayıtları, Android için açılmış olsa da App Store için Ağustos ayında başlayacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir