Haber

Quake’in 25. Yıl Dönümüne Özel Quake Remastered Çıkış Yaptı

Oyunun yeni versiyonu, geliştirilmiş grafikler ve yeni çok oyunculu içerikler içeriyor.

Bethesda Softworks, orijinal Quake’in 25. yıl dönümüne özel oyunun yeni bir remastered versiyonu olan Quake Remastered’ı modern platformlara çıkardı.

PC (Game Pass dahil), PS4, Switch ve Xbox One’a çıkış yapan Quake, geriye dönük uyumluluk özelliği ile Xbox Series ve PS5’te de yer alıyor.

Quake Remastered

Quake Remastered neler içeriyor?

Bethesda, kült shooter oyununun 4K görüntü kalitesi, geniş ekran desteği, geliştirilmiş modeller, dinamik aydınlatma, kenar yumuşatma, alan derinliği ve daha fazla yenilikçi özelliğin modern ve uyumlu platformlar için yapılandırıldığını duyurdu. Özellikle PS5 ve Xbox Series için ücretsiz getirilecek güncellemelerde 120hz yenileme hızlarında 4K çözünürlük de yer alacak.

Ek olarak oyuncular, Quake 64 gibi oyunla alakalı ücretsiz modları ve görevleri de indirip oynayabilirler. Halihazırda olan başka modların da gelmekte olduğu bildirildi.

Quake Remastered şerefine Bethesda, dün itibariyle üç Quake oyununun da Xbox Game Pass’te yer alacağını söyledi. Quake II ve Quake III Arena, sadece Game Pass PC için olurken remastered versiyon da bu platformda yerini alacak.

Kaynak
VGC

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu