Heavy Rain ve Detroit: Become Human Oyunlarını Geliştiren Quantic Dream’in Yeni Oyunları mı Geliyor?

Sena Tan
Sena Tan
1 Dk Okuma Süresi

Muhtemelen tüm oyuncular Quantic Dream’in oyunlarını duymuştur. Heavy Rain ve Detroit: Become Human gibi büyük bütçeli maceraların arkasındaki stüdyo olan Quantic Dream, uzun süredir Fransa’nın en ünlü video oyun geliştiricilerinden biri. Şimdi Kanada’nın Montreal kentinde yeni bir stüdyonun duyurusu ile Kuzey Amerika’ya doğru büyüyorlar. Bu haber bize daha büyük oyunların gelmesine işaret ediyor olabilir.

Stüdyonun yeni şubesi Paris’teki ekiple işbirliği yapacak ve aynı proje üzerinde çalışacak. IGN Quantic Dream’in kurucusu ve CEO’su David Cage, yeni stüdyosu, Quantic Dream’in konum için hedefleri ve stüdyo’nun hakkında özel olarak konuştu.

Assassin’in Creed Valhalla’nın Baş Tasarımcısı Yohan Cazaux Quantic Dream’de geliştirilmekte olan yeni, duyurulmamış bir projeye Oyun Yöneticisi olarak katılacak. Ayrıca David Cage, “Bir ineği sağmak gibi eski oyunlarımızı hep aynı tarzda yapmayacağız” dedi.

Yani Quantic Dream’in ilerde gelecek oyunları eski oyunlarına benzemeyecek gibi gözüküyor. Umarız Quantic Dream biz oyuncuları etkileyecek oyunlara devam eder.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Oyunlarla kafayı bozmuş bir çizer.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir