UE5’ten Güç Alan Korku Oyunu Quantum Error İçin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

[dropcap]U[/dropcap]nreal Engine 5’ten güç alan tek oyunculu korku oyunu Quantum Error, uzun zamandır merak edilen bir oyun. Zira geliştirici stüdyo TeamKill Media, Unreal Engine 5 oyun motoruna geçiş yapmış ve uzunca bir süre sessizliğe gömülmüştü.

Nihayet oyun için PlayStation 5 üzerinden kaydedilmiş yeni bir fragman yayınlandı. Fragmandan görülebildiği üzere oyunda boss savaşları da olacak. Umarız bu, oyunun korku kısmını baltalamaz.

Tesisin bilinmeyen bir varlık tarafından saldırıya uğramasından sonra kompleks, alevler içinde kalıyor ve sizin itfaiyeci olarak amacınız olabildiğince çok hayat kurtarmak. Dilerseniz aşağıdaki oynatıcıdan oyunun yeni fragmanını izleyebilirsiniz.

Oyunun henüz çıkış tarihi netleşmiş değil, ancak yakın zamanda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacağı söyleniyor.

Quantum Error’un Hikaye Tanıtımından

CA kıyısının 30 mil açığındaki Monad Kuantum Araştırma Tesisi, bilinmeyen bir varlık tarafından saldırıya uğradığında, kompleksin alevler içinde kalması ve tam bir karantinaya alınması üzerine, San Francisco, CA’daki Garboa İtfaiye Departmanına karşılıklı yardım için bir imdat çağrısı gönderilir.

İtfaiye Şefi Sturgis aramayı yanıtlar ve sizi – Kaptan Jacob Thomas – ortağınız Shane Costa’yı ve helikopterle bir mürettebatı Monad Tesisine gönderir.

Quantum Error

Göreviniz basit: yanan kompleksten mümkün olduğunca çok hayat kurtarın ve dışarı çıkın. Ancak, bir kurtarma görevi olarak başlayan şey, oraya vardığınızda ve her şeyin göründüğü gibi olmadığını anladığınızda hızla karanlığa gömülür.

Quantum Error, TeamKill Media tarafından geliştirilmekte olan bir kozmik-korku FPS’idir.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir