RAGE Engine Kullanılarak Yapılan GTA: Vice City Remake’den Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
2 Dk Okuma Süresi

RAGE Engine Kullanılarak Yapılan GTA: Vice City Remake’den Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

RevTeam, GTA: Vice City’nin hayran yapımı Remake’inden yeni ekran görüntülerini paylaştı. Proje, GTA IV’te kullanılan RAGE oyun motorundan güç alıyor.

GTA’nın her oyunu klasik seviyesine ulaşmış olsa da GTA: Vice City hem Türk hem de Dünyadaki diğer oyuncular için ayrı bir yer etmiş durumda. Ama biliyoruz ki o eski klasiği tekrar tekrar oynamak isteseniz de 2002 yapımı olması, hem grafiksel hem de mekaniksel olarak oyuncuları cezbetmiyor.

Ancak RevTeam ekibi sayesinde bu problemlerden de kurtulacağız. Küçük bir Rus ekip olarak çıktıkları bu yolda oldukça fazla yol kat ettiler. Resmi olmasa da sonunda bir Vice City Remake’i görebileceğiz. Gerçi onlar bu oyuna Vice City 2 ismini koymuşlar.

gta vice city 1 gta vice city 2 gta vice city 3 gta vice city 4

Ayrıca yapımcı ekip yılın sonlarına doğru iki yeni fragman ve oyunun bir demosunu yayınlamayı düşünüyor. İşler şimdilik iyi gitse de uyarmakta fayda var. 2002 yapımı bir oyunu bozulmalar olmadan aynen uyarlamak bu küçük ekip için basit bir iş değil. Her an proje iptal olabilir ya da çıkışı beklediğiniz gibi olmayabilir. Her ne kadar Rockstar Games şu an için bu projeye müdahale etmese de, belki de ilerleyen süreçte oyunun çıkışına engel de olabilir.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir