Görünüşe Göre Rainbow Six Extraction’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Aslen Eylül 2021’de çıkış yapması beklenen Rainbow Six Extraction, Ocak ayına ertelenmiş ve net bir çıkış tarihi verilmemişti. Ancak, Ubisoft’un web sitesinde yakın zamanda güncellenen bir blog yazısına göre, oyunun çıkış tarihi ortaya çıktı. Ubisoft tarafından bu tarih henüz doğrulamamış olsa da, ilk olarak Haziran 2021’de yayınlanan bu blog yazısı, görünüşe göre yakın zamanda yapılacak bir duyuru için güncellenmiş olabilir.

Rainbow Six Extraction Ne Zaman Çıkış Yapacak

Blog yazısına göre 20 Ocak 2022 tarihinde Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Windows PC’de Ubisoft Store ve Stadia’da piyasaya sürülecek olan oyunda, oyuncuların (PvE) uzaylı rakiplere karşı saldırılar ve ilerlemek için istihbarat toplamak gibi çeşitli görevleri yerine getirmeleri gerekecek. Ayrıca takımlar, ekstra ödüller kazanma şansı ile giderek zorlaşan harita bölgelerinde ilerleyecek veya ganimetleriyle belirli noktalarda çıkarma yapacaklar (Escape From Tarkov’daki gibi). Çıkarma noktasına ulaşamayan operatörler ‘MIA'(kayıp) olarak kabul edilecek ve gelecekteki bir İstila’da kurtarılana kadar beklemek zorunda kalacaklar.

Rainbow Six Extraction, Rider’s Republic ile birlikte Temmuz 2021’de ertelenmiş, ancak tam çıkış bir tarih verilmemişti. Konu ile ilgili Ubisoft şu açıklamayı yapmıştı:

Bu oyunların her ikisini de erteleme kararının amacı, oyunculara test etmeleri, ilk elden oynamaları ve geri bildirimde bulunmaları için daha fazla fırsat sunmak ve en iyi deneyimleri pazara sunduğumuzdan ve tam potansiyellerine ulaşmalarına izin verdiğimizden emin olmak.

Yeni sürüm programlarının bu hedefe ulaşmamıza izin vereceğine inanıyoruz. Bu, oyuncularımız ve oyunlarımızın uzun vadeli performansı için doğru karardır.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir