Rainbow Six Mobile’ın Clubhouse Haritasını Gösteren Yeni Fragman Yayınlandı, Kapalı Beta ise Yakında

Gamespot Swipe etkinliğinde Rainbow Six Mobile'ın Clubhouse haritası gösterildi, ayrıca oyunun yakın zamanda kapalı betası da başlayacak.

Alperen Kağan Şimşek
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un mobil platformundaki yeni projelerinden ve oyuncular tarafından çok sevilen Rainbow Six Siege’in mobil versiyonu olan Rainbow Six Mobile’ın kapalı beta testleri yakında başlayacağı açıklandı. (Kapalı Beta’nın net tarihi henüz belirtilmese de kayıtlar şu anda App Store ve Google Play Store üzerinden yapılabiliyor.)

Gamespot’un düzenlediği Gamespot Swipe etkinliğinde The Division’ın mobil versiyonundan sonra Rainbow Six oyununun mobil platformlara nasıl entegre edildiğini gösteren bir fragman da yayınlandı.

Fragmanda oyunun özüne çok sadık kaldığını gördük. Oyunda 5v5 deneyim korunuyor ve Rainbow serisini diğer online FPS’lerden ayıran operatörler ise elbette bu oyunda yerlerini koruyacaklar. Ubisoft şu anda Rainbow Six Siege’de bulunan dört operatörün oyunda yer alacağını onayladı. Onaylanan operatörler ise Ash, Hibana, Sledge ve Thermite.

Clubhouse haritasının mobil versiyonu da fragmanda gösterildi ve konsol versiyonuyla benzer görünüyor. Zemin katın ortasındaki bar alanı ve bodrumdaki kasa odası da dahil olmak üzere haritanın bazı önemli stratejik alanlarını kısa da olsa görebiliyoruz.

Rainbow Six Mobile Yeni Remi Fragmanı

Rainbow Six Mobile ve yeni Clubhouse haritası hakkında daha fazla bilgi, 10 Eylül’de Ubisoft Forward sunumu sırasında paylaşılacak. Etkinlikte ayrıca Mario ve Rabbids: Sparks of Hope, Skull and Bones ve yakın zamanda sızdırılan Assassin’s Creed Mirage’ı içeren Assassin’s Creed serisi hakkında yeni haberler yer alacak.

Bu makaleyi paylaş
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir