Rainbow Six Siege Yeni Etkinliği Grand Larceny Başladı

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Rainbow Six Siege Yeni Etkinliği Grand Larceny Başladı

Ubisoft’un sevilen oyunu Rainbow Six Siege bugün bir etkinliğe daha start verdi. Etkinliğin adı Grand Larceny ve 19 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Bu etkinlikte karşılaşacak iki grup ortada bulunan çok değerli bir ganimeti kazanma mücadelesi verecek.

Etkinlik Hakkında Tanıtım Yazısı

İki grup tanınmış bir yerde karşı karşıya geldi. Onlar çatıştıkça silah sesleri Karargâhta yankılandı. Ortada değerli bir ganimet vardı ve Operatörler onu almadan durmayacaklardı. Oradan zengin olarak mı çıkacaksın? Yoksa bir çapraz ateşte ölecek misin?

5 Mayıs’tan itibaren iki hafta boyunca Grand Larceny’de hakkın olanı al!

OYNANABİLEN OPERATÖRLER

Oynanış sebeplerinden ötürü bazıları hariç birçok Operatör etkinlikte oynanabilir olacaklar. Her birinin ana bir yivsiz tüfeği bulunurken etkinliğin Grand Larceny Koleksiyonu’nda ve Kükreyen Servet Destesi’nde bulunabilen silah kaplamalarıyla kaplanabilecekler.

ETKİNLİK KURALLARI

Çalıntı Mallar oyun modu standart modlara göre farklıdır. Bir Rehine, Konrol Altına Alınacak bir Alan veya Çözülecek bir Bomba yoktur. Aynı zamanda bir Hazırlık Aşaması da yok ve Saldıran dronları tamamen kaldırıldı. Eski Hereford haritasının özel sürümünde haritaya yayılmış Kasalar mevcut.

Savunanlar ne olursa olsun onları korumak zorundalar, ancak rakiplerini ortadan kaldırarak da rauntları kazanabilirler.

Saldıranlar ise belirli sayıda Kasa açmak veya bütün Savunanları yok etmek zorundalar.

Şunu unutmayın ki bütün oyuncular Kasaların nerede olduğunu bilecek ve artık zeminler patlatıldığında metal çubuklar kalmayacak. Bu sebeple yivsiz tüfeklerinizle yaratıcı yanınıza ortaya çıkarma vakti!

KOLEKSİYON

Grand Larceny etkinliği Amaru, Fuze, Gridlock, Hibana, Maverick, Echo, Maestro, Kaid, Wamai ve Warden için 31 özgün özelleştirme eşyası içeren bir Koleksiyon ile birlikte geliyor. Yüzyıllar öncesine ait bu tasarımları oyun içinde Operatörleri seçerek Etkinliği oynadığınızda elde edebileceksiniz.

Grand Larceny paketi özel Etkinlik Mücadelelerini tamamlayarak elde edilebilir ve Giriş sayfasındaki Paketler bölümünden 300 R6 Kredisi veya 12500 Nam ödeyerek satın alınabilir.

Deco artistlik imzası silah kaplaması ve el yapımı Six uğurluğu içeren Kükreyen Servet Destesi de seçeceğiniz kurla satın alınabilir olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir