PCKONSOL

Rainbow Six Siege’in Ağır Abisi Lord Tachanka Yenileniyor

Rainbow Six Siege’in Ağır Abisi Lord Tachanka Yenileniyor

Tachanka  gerek hızının yavaş olması gerekse ise kurmalı makinalısından dolayı hep son savunma hattı olarak kullanılıyordu. Fakat gelecek yeni düzenlemelerle Tachanka daha geniş bir alanda söz sahibi olacak gibi gözüküyor. Ayrıca Tachanka  yeni gelen güncelleme ile bir de alev bombası atara sahip olacak. Ayrıca bu bombaların duvar gibi yapılardan sekme özelliğine sahip olacağını da belirtmek isteriz. Bu da Tachanka’ya alan kontrolü ve süre eritme konusunda eşsiz bir avantaj sağlayacak.

Gelecek bir diğer yenilik ise Tachanka’nın teçhizatları ile ilgili. Yarı otomatik pompalı SAS-G 12’nin yerine tam otomatik makinalı RP-46 Degtyaryov gelecek. 91 mermisi ile Degtyaryov şimdiden ilgi çekici gözüküyor. Fakat Tachanka rework trailer videosundan izlediğimiz kadarı ile bu silahın bir miktar hız cezası ile gelecekmiş gibi gözüküyor. Bu da Tachanka’nın neredeyse kalkanlı operatörler kadar yavaş olduğunu gösteriyor.

Şu anda Rainbow Six Siege Test Serverlarına girip  sizler de yeni Tachanka’yı deneyebilirsiniz. Oyuna ise bu güncellemenin ne zaman geleciği ile alakalı herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu