Rainbow Six Siege’in Ağır Abisi Lord Tachanka Yenileniyor

Ersel Ay
Ersel Ay
1 Dk Okuma Süresi

Rainbow Six Siege’in Ağır Abisi Lord Tachanka Yenileniyor

Tachanka  gerek hızının yavaş olması gerekse ise kurmalı makinalısından dolayı hep son savunma hattı olarak kullanılıyordu. Fakat gelecek yeni düzenlemelerle Tachanka daha geniş bir alanda söz sahibi olacak gibi gözüküyor. Ayrıca Tachanka  yeni gelen güncelleme ile bir de alev bombası atara sahip olacak. Ayrıca bu bombaların duvar gibi yapılardan sekme özelliğine sahip olacağını da belirtmek isteriz. Bu da Tachanka’ya alan kontrolü ve süre eritme konusunda eşsiz bir avantaj sağlayacak.

tachanka new gun

Gelecek bir diğer yenilik ise Tachanka’nın teçhizatları ile ilgili. Yarı otomatik pompalı SAS-G 12’nin yerine tam otomatik makinalı RP-46 Degtyaryov gelecek. 91 mermisi ile Degtyaryov şimdiden ilgi çekici gözüküyor. Fakat Tachanka rework trailer videosundan izlediğimiz kadarı ile bu silahın bir miktar hız cezası ile gelecekmiş gibi gözüküyor. Bu da Tachanka’nın neredeyse kalkanlı operatörler kadar yavaş olduğunu gösteriyor.

tachanka new gun 2

Şu anda Rainbow Six Siege Test Serverlarına girip  sizler de yeni Tachanka’yı deneyebilirsiniz. Oyuna ise bu güncellemenin ne zaman geleciği ile alakalı herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Merhaba, öncelikle adım Ersel, 21 yaşındayım. Şu anda Dil ve Konuşma Terapisi öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli oyun dünyasındayım. Daha çok aksiyon bazlı story modlu oyunlar oynuyorum. Burada size duygu, düşünce ve tecrübelerimi aktarmak istiyorum.Umarım yazılarım hoşunuza gider. Sağlıcakla kalın efendim. :)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir