Rambo Mortal Kombat 11’e Geliyor

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
2 Dk Okuma Süresi

Rambo Mortal Kombat 11’e Geliyor

2019 yılında çıkışını yapan türünün en güçlü oyunlarından biri olan Mortal Kombat 11 için Warner Bros. yeni Kombat Pack 2 ile gelecek karakterlerini bugün duyurdu. Duyurulan karakterler ise Rain, Mileena ve DLC’nin yıldızı tabi ki de Rambo oldu.

Hatta Rambo karakteri Sylvester Stallone’un kendi sesi ile geliyor. ” Ben senin en kötü kabusunum ” sözüyle ve evet bu gerçekten Sylvester Stallone’un sesi. Aynı zamanda şunu da hatırlatmamız gerek, oyunun Aftermath genişlemesi ile birlikte gelecek yenilikler var. Oyunun Aftermath genişlemesi, yeni bir hikaye modunun yanı sıra ek görünümler ve Sheeva, Fujin ve RoboCop karakterlerini içeriyor.

Mileena, Rain ve Rambo $14.99 fiyattan satışa sunulacak. Ayrıca karakterleri tek tek de satın alabileceksiniz.

Son olarak Mortal Kombat 11 şu anda Xbox One, PS4, PC, Stadia ve Switch’de mevcut ve 8 milyondan fazlada kopya sattı. Oyun, 17 Kasım’dan itibaren ücretsiz platform yükseltmelerinin yanı sıra çapraz nesil desteği ile PS5 ve Xbox Series X ve Xbox Series S’de de piyasaya sürülecek. $59.99’dan satışa sunulacak ana oyun içerisinde Aftermath genişlemesi, Kombat Pack 1 ve 2’yi de içerecek. 15 Ekim’de başlayacak olan ön sipariş ile satın alanlara bonus olarak Time Warriors Skin Pack verilecek. Bu kaplamalar ise Noob Saibot, Liu Kang ve Skarlet için olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir