Ratchet and Clank Markasının 2002’den 2021’e Olan Yolculuğu Nasıldı?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Yeni bir Ratchet and Clank: Rift Apart fragmanı, serinin 2002 senesinden beri nasıl gelişip bugünlere geldiğini konu alıyor.

Bu haberimizde de izleyebileceğiniz videoda Ratchet and Clank markasının PlayStation çatısı altında nasıl evrildiğini görebilirsiniz. Video bizleri Ratchet and Clank’in yeni PS2 partnerleri olarak duyurulduğu günden alıyor ve 2021 yılına kadar da bir başarı hikayesine tanıklık ettiriyor.

2000’lerin başlarından beri süregelen bu yolda, hem Ratchet hem de Clank için uzun ve sevimli bir yol oldu. Şu anda, Ratchet ve Clank: Rift Apart’ın nihayet PS5’e özel olarak piyasaya çıkmasından tam bir hafta uzaktayız ve yeni PlayStation konsolunda performans ve grafikler söz konusu olduğunda oyunun gösterişli bir çıkış yapacağını da hepimiz biliyoruz. 

Bunun yanında Insomniac Games, Ratchet & Clank: Rift Apart’ın çıktığı gün indirilebilir olacak yamasından da bahsetti. Yama, oyunun Performans ve Performans Ray-Tracing modlarına erişim izni verecek. Geliştiriciler, Twitter üzerinden 60FPS küçük bir oynanış videosu da yayınladılar.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir