Ratchet & Clank: Rift Apart Gold Statüsüne Erişti – Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Game Informer, Ratchet & Clank: Rift Apart ile ilgili yeni bir oynanış videosu yayınladı. Video, oyunda yöneteceğimiz kadın ana karakter olan Rivet’e dikkat çekiyor.

Ratchet & Clank: Rift Apart’ın çıkmasına 1 ay gibi bir süre kaldı ve Insomniac Games, etkinliklerde gösterdikleri ile hepimizi mest etmeyi başardı zira oyun, PS5’in gücünü gerçek anlamda gösterebilecek ilk yapım olarak lanse ediliyor. Editörlerin anlatım yaptığı bu videoda, Rivet’in perspektifinden oynanış elementleri gösteriliyor. Rivet’in yetenekleri ve düşmanlara neler yapabileceği bu videoda ortaya konuyor.

Yeri gelmişken bugün gelen bir haberle, Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games; Ratchet & Clank: Rift Apart’ın gold statüsüne ulaştığını duyurdu. Yani oyunun geliştirme süreci artık tamamlandı ve seri üretime geçmeye hazır şekilde duruyor.

Ratchet & Clank: Rift Apart, 11 Haziran’da PS5’e özel çıkışını gerçekleştirecek ve Türkçe altyazı desteği sunacak. Fiyatı ise 619 TL olacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir