İlginç Haberler

İddia: RDR 2 Dosyalarında GTA 6 Silahları Bulundu

DerekLeet isimli internet kullanıcısı, Red Dead Redemption 2’nin dosyalarında, GTA 6’ya ait olduğunu düşündüğü bir takım kodlar buldu.

GTA VI, en çok internet sızıntıları ve söylentilerine sahip oyunlardan biri. Bu sefer GTA forumlarını sallayan olay ise RDR 2 dosyalarında bulanan bir dizi kod. Kodlar Browning Hi-Power, L1A1 ve AK-47 gibi silahları barındırıyor.

Şimdi akıllara bu silahların GTA 5 ya da RDR 2’ye ait olabileceği gelebilir. DerekLeet de bunu düşünmüş ve biraz araştırma yapmış. Öncelikle ilk ortaya attığı delil silahların W_J ismiyle kodlanması. W elbette weaponı temsil ediyor. J’nin anlamı ise henüz çözülemedi. Bir karakterin baş harfi olabilir.

Ayrıca biraz detaylı bakarsak bu silahların 1940-1950 yılları arasında çıkış yaptığı ve kullanıldığını göreceğiz. Yani GTA 5 için çok eski RDR 2 için ise çok yeni. Bunun üzerine yeni çıkan teoriler ise yeni GTA oyunu 1900’lu yıllarda geçeceği yönünde.

Tekrar hatırlatmak gerekirse bulunan bu kodlar hiçbir şeyin kanıtı olamaz. Sadece hayranların artık ne kadar sabırsız olduğunu bir kez daha anlamış olduk.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu