Red Dead Online Cadılar Bayramı Güncellemesi Oyuncuları Hayalet Hayvanlara Dönüştürebilir

Ersel İsmail İSLAM
Ersel İsmail İSLAM
2 Dk Okuma Süresi

Red Dead Online Cadılar Bayramı Güncellemesi Oyuncuların Hayalet Hayvanlara Dönüşmesine İzin Verebilir

Red Dead Online oyuncuları bu Cadılar Bayramında gelecek Peyote güncellemesinin ardından dört farklı hayaletimsi hayvana dönüşebilecek.Yaklaşan Cadılar Bayramı güncellemesi Red Dead Online oyuncularına hayvana dönüşme imkanı sağlayacak. İçerik eksikliğiyle ilgili şikayetler o kadar kötüleşti ki oyuncular artık oyun içinde protestolara başladılar.

Red Dead Online’ın hayvanları, oyuncuların Rockstar’ın bu Batı temalı oyununda oyuna katılmasında önemli bir faktör. Çeşitli yaratıkları avlayıp derilerini toplayabilen ve postlarını satabilen veya onları kıyafet için yapmak için kullanabilen oyun severler, karakterlerine de fayda sağlayan gerçek yaşamın sulandırılmış bir versiyonunu deneyimleyebilirler. Efsanevi beyaz çakaldan şeritli timsahlara kadar, postları oyuncular için yararlı olan sayısız tehlikeli yırtıcı var oyunda bildiğiniz üzere.

Red Dead Guides tarafından Youtube’da yayınlanan bir video, Cadılar Bayramı güncellemesiyle Red Dead Online’a daha fazla hayvanın gelebileceğini ve bunların hayalet görünümüne sahip olabileceğini gösteriyor. Gelebilecek olan dört hayalet hayvan ise: yaban domuzu, dişi geyik, keseli sıçan ve tavşan. İddiaya göre, oyuncular bir bitki tüketerek bu hayvanlara dönüşebilecek. Dahası RDO topluluğu, Peyote güncellemesiyle gelecek Cadılar Bayramı içeriğini temsil eden ses komutlarını barındıran dosyalar da keşfetti. Ancak Rockstar, güncellemeyle ilgili oyuncuların bu canavarlara dönüşüp dönüşemeyeceğini henüz doğrulamadı.

Red Dead Redemption 2, Ekim 2018’de piyasaya sürüldüğünde oyun endüstrisinde çığır açmıştı. Sevilen ve nefret edilen karakterlerle birlikte Rockstar’ın sürükleyici hikaye anlatışıyla oyun bizler için inanılmaz bir tecrübe olmuştu. Ancak, online kısmında “buglarla, glitchlerle” biraz can sıkmıştı. Bu dereceli büyük bir online oyunda elbette ki bunların olması gayet normal ama ne var ki bunlar RDO topluluğunu ikiye bölmüştü.

Her şeye rağmen, hayvanlara dönüşebilme yeteneği gerçek dünya temelli bir oyunda ilginç sayılabilecek bir olay. Peyote güncellemesiyle birlikte hayalet hayvanların eklenmesi belki ikiye bölünmüş topluluğun orta yolu bulması ve Rockstar’ın kendini oyunculara affettirebilmesi için (çok inanmasak da) önemli bir fırsat olabilir.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir