PCKONSOL

Red Dead Online RDR2’den Bağımsız Bir Oyun Olarak Satılacak

Rockstar Games’den flaş karar!

Amerikan sınırında kanun kaçağı olduğunuz ve benzersiz görevler yaptığınız, etkileyici bir atmosfere sahip Red Dead Redemption’un Online versiyonu ayrı bir oyun olarak satılacak. Normalde GTA’da takip edilen sistem gibi Red Dead Redemption oyununa sahip olduğunuzda Online olarak da oynayabiliyordunuz. Şimdi ise Red Dead Online, 1 Aralık’ta PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store ve Steam’e RDR 2’den bağımsız bir oyun olarak geliyor.

GTA Online gibi sürekli güncellenen Red Dead Online’da Red Dead Redemption 2’ye olmayan yeni oyuncular gelecekteki tüm içerik güncellemelerine erişebilecekler. Üstelik herhangi bir içerik eksilmesi de yok, şu andaki tüm Online özellikler sadece ayrı olarak satılacak. Red Dead Online, 15 Şubat 2021 tarihine kadar PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store ve Steam’de normal fiyattan % 75 indirimli bir tanıtım fiyatıyla satılacak (4.99$). Red Dead Online’ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri, PlayStation 5 veya Xbox Serisi donanımında geriye dönük uyumluluk aracılığıyla oynanabilecek. Not etmek gerekir ki konsolda oynayabilmek için PlayStation Plus veya Xbox Live Gold gerekmekte.

Red Dead Online’ın yeni bağımsız sürümü, 123 GB’a kadar disk alanı gerektirecek ve ayrıca Red Dead Redemption 2: Story Mode’un (ayrıca satın alınır) kilidini açma seçeneğini de içerecek. Habere buradan da ulaşabilirsiniz.

Not: Hali hazırda Red Dead Redemption 2 sahibi olanlar tekrardan Red Dead Online’ı alması gerekmeyecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu