Red Dead Online’daki Bu Bug Sizi Haritada Ulaşamayacağınız Yerlere Götürüyor

Kerem Papatya
Kerem Papatya
1 Dk Okuma Süresi

Red Dead Online’daki Bu Bug Sizi Haritada Ulaşamayacağınız Yerlere Götürüyor 

Oyunlardaki buglar bazen can sıkıcı, bazen eğlenceli, bazense oyunlarda hiç keşfetmediğiniz şeyleri bulmanıza yardımcı olabiliyor. Red Dead Online oyuncuları da oyunda yepyeni bir bug keşfettiler. Bu bug da köprüye balta fırlattığınız zaman sizi hava fırlatıyor ve kendinizi normalde ulaşamayacağınız yerlere götürebiliyorsunuz. Bunu da bazı oyuncular haritada ulaşamayacakları bölgelere gidebilmek için kullanıyorlar.

Red Dead Redemption 2’ye gelen güncelleme ile büyüleyen sınırların dışında kalan alanlardan biri de Meksika’ydı. Orijinal Red Dead Redemption’da tamamen oynanabilir bir alan olarak sunulmuştu. Ancak çevrimiçi olarak hiçbir zaman erişilebilir olmadı. Aşağıdaki Red Dead Online ait videoda da görebileceğiniz gibi, oyuncular aslında köprü hatasını şu anda erişime kapalı olan Meksika’ya gitmek için kullanıyorlar.

Free fast travel. from RedDeadOnline

Eminiz ki en mükemmel oyunda bile hata vardır. Sorun bu hatayı oyuncuların fark etmesiyle başlar. Rockstar da bunu bir güncelleme ile düzeltecektir, ama şu an için oyuncular bundan memnun gibi gözüküyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben kerem papatya Herhangi bir öneriniz varsa altaki e-posta adresinden bana ulaşabilirsiniz kerem.papatya21@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir