Red Dead Redemption 2’de Çatlak Kardeşlere Denk Geldiniz mi? (EASTER EGGS)

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Red Dead Redemption 2’de Çatlak Kardeşlere Denk Geldiniz mi? (EASTER EGGS)

Oyunları eğlenceli bir hale getiren bir konu varsa oda easter egglerdir. Red Dead Redemption 2’de olan bir easter egg beni şoka uğrattı. Oyunda bir aile var ki kan dondurucu cinsten psikopat bir aile. Aslında bu kardeşler gerçek bir Amerikan ailesi olan Benders Ailesine bir gönderme. Eğer oyunda domuz çiftliğine giderseniz bu aile ile tanışabilirsiniz.

Bu domuz çiftliğini Emerald İstasyonunun Merald Ranchin biraz güneydoğusunda bulacaksınız. Emerald İstasyonu ve Lagras arasında kabaca yarı yolda. Ön sundurmaya yaklaşırken, evin önünde duran kardeşlerin abisi sizi, akşam yemeği ve içki için eve davet edecek.

rdr 2

Bu yere gittiğiniz zaman bir rastgele olay gerçekleşiyor. Aile sizi evlerine davet ediyor eğer bu ailenin teklifini kabul edip eve girersiniz, size yemek ve içki ikram ediyorlar. İçkiyi kabul ederseniz de bir yerden sonra sızıp bayılıyorsunuz.

Daha sonra cebinizdeki tüm parayı alıp sizi toplu mezarlığa atıp geri dönüyorlar. Eğer paranızı kurtarmak istiyorsanız tekrardan aynı yere gitmeniz gerekecek.

Tekrar domuz çiftliğine döndüğünüz zaman size daha sen ölmedin mi? Ne bu cesaret? vb kelimeler kullanıp saldıracaklar ve artık kardeşleri öldürmek zorundasınız. Neyse kardeşleri öldürdükten sonra evi iyice arayın. İçerideki bir sürü dolapta değerli eşyalar ve paralar bulacaksınız, ama aradığınız en önemli şey sizden çaldıkları paralar, bu paraların tamamı nerde? Cevap Ön kapının yanındaki yaşlı kadının portresindeler.

Red Dead Redemption 2 aberdeen pig farm 0007 Layer 7

Portre’nin arkasındaki zulada hem paranızı hemde başkalarından çaldıkları paraları da bulmuş olacaksınız.

Rockstar Games neden böyle bir easter koydu bilinmez ama ben gördüğümde cidden şok olmuştum.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir