Red Dead Redemption Remake/Remaster GTA Trilogy Gibi Olabilir

Serhat Uzun
Serhat Uzun
1 Dk Okuma Süresi

Bundan birkaç ay önce Red Dead Redemption serisinin ilk oyunu için bazı söylentiler ortaya çıkmıştı. Bu çıkan söylentilere göre de Rockstar, oyunun Remaster versiyonu üzerinde çalışmalara başlamıştı. Şimdi ise daha önce yayınladığı bir çok sızıntıları ile ünlü AccNGT isimli Twitter kullanıcısı oyun hakkında bazı bilgiler paylaştı.

AccNGT’ye göre, Red Dead Redemption Remake gerçekten geliştirilme sürecinde. Ancak RDR Remake’in bu sene içerisinde duyurusunu göreceğimizi düşünmüyor. Aynı zamanda da hayranların sabırsızlıkla beklediği RDR 2 yeni nesil güncellemesinin duyurusunu bu yıl görme ihtimalimizin oldukça yüksek olduğunu söylüyor.

https://twitter.com/AccNgt/status/1479472100008251395

Red Dead Redemption Remake/Remaster GTA Trilogy Gibi Olabilir

Her ne kadar AccNGT, RDR 2’nin PS5 sürümünün bu sene içerisinde duyurulacağını söylese de oyunun bu sene içerisinde çıkmayacağını da belirtiyor. Ayrıca AccNGT, DualShockers‘a RDR Remake hakkında bazı bilgiler de vermiş. Bu bilgilere göre oyun, daha çok GTA Trilogy’ye benzer bir remaster/remake olacak. Ancak RDR2’nin yeni nesil güncellemesinin duyurulma ihtimali RDR Remake’in duyurulmasından daha fazla yüksek.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir