Xbox ve Arkane’in Ortak Oyunu Redfall’dan Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Arkane Austin ve Xbox’ın ortak geliştirdikleri Redfall için erken geliştirme sürecine ait resimler sızdırıldı.

Reddit’te dün itibariyle dolaşan resimler, her ne kadar oyunun görsel anlamda son ürünü olmasa da oyun severlere bu gelecek co-op shooter yapımının nasıl bir sistematiğe sahip olduğunu inceden inceye gösteriyor.

Redfall

Haziran ayında tek kişilik veya dört kişiye kadar co-op oynama imkanı sunduğu açıklanan oyunda bir zamanlar ilginç bir ada kasabası olan Redfall’u ele geçiren bir vampir lejyonunu temizlemeye çalışan grubu yönetiyoruz. Telekinezi özelliklerine sahip Layla, eski asker ve keskin nişancı Jacob, paranormal araştırmacı Devinder ve robot arkadaşı olan Remi arasından seçimimizi yapabiliyoruz.

Twitter’e da sıçrayan görüntülere bakılacak olursa oyun, açık dünya içerisinde görev yaptığımız ve belli bir yetenek ağacı içerisinde loot-shoot elementlerine sahip gibi görünüyor. Hem birinci hem de üçüncü şahıs açı ile oynayabildiğimiz oyunun; Xbox Series ve PC’de Game Pass için 2022 yazında çıkması bekleniyor.

Redfall nasıl görünüyor?

Bethesda kıdemli içerik yöneticisi Anne Lewis, oyunu Haziran ayında şu cümlelerle tanıtmıştı:

“Arkane’nin imzasını taşıyan bu tarz oyunda, kan emici vebasına neyin sebep olduğunu keşfederken adadaki ve vampir kitleleri arasındaki yolunuzu seçecek ve ardından tehdide bir son vereceksiniz.

Vampirler yönetimi ele geçirdiklerinde güneşi kapattılar, gelgitleri geri ittiler ve adanın geri kalanını etkili bir şekilde duvarlarla ayırarak kalan herkesi tuzağa düşürdüler.

Artık vampirler kasabayı geceleri yönetiyor ve onlara tapan insan tarikatları gündüzleri sokaklarda devriye geziyor. Bugünlerde iskeleyi kontrol etmek ve taze ıstakoz almayı unutmak için güvenlikten kaçan çok fazla insan yok. 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image