Türk Oyun Stüdyosu RedPunch Studios, Postal’ın Yaratıcılarıyla Impact İsimli Oyunlarında İşbirliğine Gidiyor

RedPunch Studios, iyi bir işbirliğiyle ilerliyor.

Serhat Uzun
Serhat Uzun
2 Dk Okuma Süresi

Türk oyun stüdyosu RedPunch Studios, Impact isimli oyunlarıyla oyuncuları keyifli bir hayatta kalma macerasına çıkarıyor. Oyunda üstünüze gelen çeşitli düşman ve yaratıklara karşı hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Oyun, kendine has piksel görselliği ve oyun mekanikleri ile keyifli bir oyun deneyimi sunacak. 25’e yakın oynanabilir karakteri ile her seferinde farklı bir oyun tarzına sahip olabilirsiniz. Mağazadan kendi tarzınıza özel silah, ekipman ve kostümlerle de oyununuzu zenginleştirebilirsiniz.

RedPunch Studios ve Running With Scissors işbirliğİ!

Oyun dünyasının sevilen serilerinden olan Postal’ın çılgın karakteri Postal Dude, Running With Scissors işbirliği ile Impact oyununa ekleniyor. Postal Dude’un bitmek bilmeyen öfkesi Impact arenalarında da korku saçacak! Eğer ki Postal Dude ile yeni bir maceraya atılmak istiyorsanız, Impact oynamanın tam sırası.

Peki Impact Başka Neler İçeriyor?

Oyunun ilerleyiş yapısı gereği, oyunda zaman ilerledikçe daha farklı düşman çeşitleri ve harita özellikleri ile zorlaşıyor. Bu zorluğu aşmak tamamen sizin seçimlerinize kalıyor. Düşmanları öldürdükçe seviye atlıyorsunuz ve her seviyede karakterinizi güçlendirecek yetenekler kazanıyorsunuz. Yani hayatta kalmak istiyorsanız, öldürebildiğiniz kadar düşman öldürmeniz gerekiyor. Ayrıca oyun içinde zaman zaman karşınıza çıkan dükkandan işinize yaracak eşyalar da alabilirsiniz.

ss 810f1fb176f0d6035f1a9831fb534d209a03abf5

Oyuna yakın zamanda co-op ve online modlarının da geleceğini söylemiş olalım. Bu özelliklerle birlikte RedPunch Studios’un amacı kendi oyunlarını türün benzeri olan oyunlardan ayırarak daha iyi bir deneyim sunmak.

Impact, PC için 6 kasım 2023 tarihinde erken erişime açıldı. Oyun eğer ki ilginizi çektiyse Steam sayfasından daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
MisteRNOOB Youtube Ekip Lideriyim. 16 yıldır oyun oynuyorum. Atari ile başlayan bu serüvenim hala devam etmekte.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir