Remnant 2 İçin Losomn’a Odaklanan Fragman Yayınlandı

Önceden ayrı halde bulunan Dran ve Fae dünyaları, Remnant 2 ile birlikte bir araya gelirken beraberinde kaos ve karmaşıklık da getiriyor.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Souls türünü silahlar ile birleştirerek zamanında yenilikçi bir yaklaşıma imza atan Remnant: From the Ashes‘ın ardından serinin ikinci oyunu, selefine göre daha çok yenilik ve detay vaat ediyor gibi görünüyor. Özellikle Gearbox Publishing, bu noktada geliştirilen yapımın adeta üstüne düşüyor.

Nitekim Gunfire Games’in geliştirmekte olduğu Remnant 2 için yayınlanan fragman; oyunun gittikçe kaotik hale gelen dünyası olan Losomn’u ve bu dünyayı oluşturan iki parçayı çerçeve içine alıyor.

Remnant 2’nin fragmanı ne anlatıyor?

Önceden ayrı halde bulunan Dran ve Fae dünyaları, Remnant 2 ile birlikte bir araya gelirken beraberinde kaos ve karmaşıklık da getiriyor. Bir zamanların insan benzeri Dranları “kovan kafalı” hale gelerek çıldırıyor. Birleşmeden sonra değişmeden kalan Uyanmış Dranlar, toplumun geri kalanı tarafından cezalandırılıyor.

Yakın dövüşün yanında menzilli kombat sistemini tekrardan getiren serinin ikinci oyunu, kurnaz düşmanlar ve tehlikeli boss savaşlarıyla geri dönüyor. Oyuncular, hayatta kalmaya çalışırken efsanevi yaratıklar ve ölümcül düşmanlar tarafından istila edilen garip yeni dünyalarda ve ötesinde tek başına veya arkadaşlarıyla bir ekip olarak seyahat edebilir.

Farklı türde yaratıklar, silahlar ve öğelerle keşfedilecek birden fazla dünya varken görev serileri, geliştirmeler, üretim ve ganimet ödülleri, dinamik olarak oluşturulmuş zindanlarda ve alanlarda en sert oyuncuların bile kararlılığını test edecek.

Remnant 2; bu yıl içerisinde PS5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir