PC

Remnant: From the Ashes ve Alto Koleksiyonu Ücretsiz Oldu

Toplam Değerleri 137 TL Olan Remnant: From the Ashes ve Alto Koleksiyonu Ücretsiz Oldu

Epic Games Store’da bu hafta toplam değerleri 137 TL olan iki oyun ücretsiz olarak indirmeye açıldı. Bu ücretsiz oyunlardan ilki Co-op, nişancı aksiyon oyunu olan Remnant: From the Ashes olurken ikinci oyun ise tek oyunculu macera oyunu Alto Koleksiyonu. Her iki oyunu da 20 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyip, daimi sahibi olabilirsiniz.

Oyunların Tanıtım Bülteninden

Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes, canavar yaratıklar tarafından ele geçirilen kıyamet sonrası bir dünyada geçen, üçüncü şahıs hayatta kalma aksiyon nişancı oyunudur. Hayatta kalan son insanlardan biri olarak tek başına veya iki arkadaşınla birlikte ölümcül düşmanlarla ve destansı bölüm sonu canavarlarıyla yüzleşecek; temel kurmaya, yeniden inşa etmeye ve kaybedilenleri geri almaya çalışacaksın.

HAYATTA KALAN SON İNSANLARDAN BİRİ

Dünya, başka bir boyuttan gelen antik bir kötülük tarafından kaosa sürüklendi. İnsanlık hayatta kalmak için çabalıyor, ancak diğer alemlere ve alternatif gerçekliklere giden portallar açabilen bir teknolojiye sahipler. Kötülüğün geldiği yerin gizemini çözmek, hayatta kalmalarını sağlayacak kaynaklar toplamak ve savaşarak insanlığı yeniden ayağa kaldıracak temeli kurmak için bu portallara gitmeleri gerekiyor.

SONSUZ FANTASTİK EVRENLER SENİ BEKLİYOR

Her oynayışında değişerek yeni haritalar, düşman çarpışmaları, görev fırsatları ve dünya etkinlikleri oluşturan ve dinamik olarak üretilen dünyaları keşfet. Oyundaki dört eşsiz dünyanın tamamı her oynayışında karşına yeni görevler çıkaracak canavarlara ve çevrelere ev sahipliği yapıyor. Ne pahasına olursa olsun uyum sağla ve keşfet.

TOPLA. GELİŞTİR. ÖZELLEŞTİR.

Düşmanlarla dolu çevrelerde zorlu düşmanların ve destansı bölüm sonu canavarlarının üstesinden gelerek deneyim, değerli ganimetler; silahlardan ve zırhlardan oluşan harika bir cephanelik kurmak için kullanabileceğin geliştirme malzemeleri ve her çarpışmaya düzinelerce eşsiz yolla girmeni sağlayan düzenleyiciler kazan.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Root’un sonunu getirmek için diğer dünyaları istila etmek tehlikelidir ve bu yöntemle hayatta kalmak kesinlikle garanti değildir. Hayatta kalma şansını artırmak için en fazla iki diğer oyuncuyla takım kur. Oyunun en zorlu görevlerini yapmak ve en büyük ödüllerini açmak için takım oyunu gerekir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7 / 8 / 10 64 bit

İşletim Sistemi

Windows 7 / 8 / 10 64 bit

İşlemci

Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) veya üstü

İşlemci

Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) veya üstü

Bellek

8 GB

Bellek

8 GB

Ekran Kartı

AMD Radeon RX 470

Ekran Kartı

Nvidia GeForce GTX 970

Alto Koleksiyonu

Hayatlarının macerasına doğru yol alırken Alto ve arkadaşlarına katıl.
Eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan Alto’s Adventure ve Alto’s Odyssey oyunlarının Alpler’deki yamaçları, rüzgarlı kumulları, tarihi ormanları ve unutulmuş kalıntılarında kayarak ilerle.
Ufukların ötesindeki gizemleri keşfetmek için çıktığın yolculukta cesur taklalar atacak, çatıların üzerinden geçecek ve büyük uçurumlardan atlayacaksın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows 7 (32 bit)

İşletim Sistemi

Windows 7 (32 bit)

İşlemci

Çift Çekirdek 2.4GHz

İşlemci

Çift Çekirdek 2.4GHz

Bellek

4 GB RAM

Bellek

4 GB RAM

Depolama

400 MB Kullanılabilir Alan

Depolama

400 MB Kullanılabilir Alan

Direct X

Sürüm 11

Direct X

Sürüm 11

Ekran Kartı

GeForce 880 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 520 veya üstü

Ekran Kartı

GeForce 880 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 520 veya üstü

Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Yunanca, Japonca, Korece, İtalyanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, İsveççe, İspanyolca (İspanya), Norveççe

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu